AS Iron Mountain LatviaAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 320 | 18 996 | 61 132 | 45 541 | 125 047 | 60 472 | 55 161 | 69 383 | 52 504 | 79 323 | 53 939 | 38 132 | 128 037 | 142 404 | 150 169 | 932 654 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 49 530 | 95 938 | 231 815 | 261 598 | 323 813 | 307 448 | 242 682 | 183 140 | 157 480 | 139 435 | 144 194 | 140 023 | 264 029 | 377 095 | 319 078 | 231 609 |
| Aktīvi kopā | 70 850 | 114 934 | 292 947 | 307 139 | 448 860 | 367 920 | 297 843 | 252 523 | 209 984 | 218 758 | 198 133 | 178 155 | 392 066 | 519 499 | 469 247 | 1 164 263 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 732 | 23 814 | 42 037 | 100 284 | 39 487 | 60 713 | 68 823 | 72 025 | 88 242 | 47 127 | 71 819 | 64 577 | 88 673 | 106 784 | 573 062 | 86 951 |
| Ilgtermiņa saistības | 66 766 | 149 275 | 358 230 | 386 357 | 704 438 | 166 657 | 164 000 | 164 000 | 164 000 | 14 000 | 14 000 | 39 765 | 0 | 331 427 | 14 000 | 14 000 |
| Saistības kopā | 77 498 | 173 089 | 400 267 | 486 641 | 743 925 | 227 370 | 232 823 | 236 025 | 252 242 | 61 127 | 85 819 | 104 342 | 88 673 | 438 211 | 587 062 | 100 951 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -31 648 | -51 507 | -44 596 | -58 348 | -41 268 | -100 230 | -75 530 | -48 522 | -58 756 | -50 111 | -45 317 | -38 501 | -163 847 | -222 105 | -199 103 | -118 872 |
| Pašu kapitāls kopā | -6648 | -58 155 | -122 740 | -181 088 | -298 935 | 140 550 | 65 020 | 16 498 | -42 258 | 157 631 | 112 314 | 73 813 | 303 393 | 81 288 | -117 815 | 1 063 312 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8918 | 89 620 | 171 267 | 208 918 | 361 328 | 318 968 | 267 853 | 267 720 | 255 105 | 256 900 | 260 024 | 314 247 | 518 458 | 597 921 | 632 527 | 585 682 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -31 810 | -42 063 | -24 429 | -27 928 | 3933 | -71 221 | -63 218 | -36 470 | -51 693 | -42 795 | -37 143 | -29 914 | -149 816 | -208 008 | -172 388 | -115 503 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -31 648 | -51 507 | -44 596 | -58 348 | -41 268 | -100 230 | -75 530 | -48 522 | -56 193 | -45 500 | -37 158 | -29 952 | -156 306 | -219 920 | -198 549 | -112 250 |
| Pārskata gada peļņa | -31 648 | -51 507 | -44 596 | -58 348 | -41 268 | -100 230 | -75 530 | -48 522 | -58 756 | -50 111 | -45 317 | -38 501 | -163 847 | -222 105 | -199 103 | -118 872 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 7 | 13 | 14 | 13 | 8 | 8 | 3 | 4 | 4 | 4 | 7 | 9 | 10 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: AS Iron Mountain Latvia
Pārskats
AS Iron Mountain Latvia (reģ. nr. 40103311289) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 7A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 585 682 €, par 7,4% mazāk nekā gadu iepriekš (632 527 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 32,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 118 872 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 73 210 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 164 263 € un pašu kapitāls 1 063 312 € (91,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.