"GPT Production Latvia" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 708 | 50 667 | 32 261 | 37 309 | 82 251 | 35 110 | 28 808 | 14 863 | 17 066 | 139 848 | 120 310 | 161 799 | 77 578 | 117 469 | 86 645 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4628 | 12 714 | 19 884 | 43 546 | 27 887 | 105 129 | 80 937 | 54 056 | 29 629 | 12 024 | 3482 | 20 573 | 35 159 | 26 346 | 15 050 |
| Aktīvi kopā | 32 336 | 63 381 | 52 145 | 80 855 | 110 138 | 140 239 | 109 745 | 68 919 | 46 695 | 151 872 | 123 792 | 182 372 | 112 737 | 143 815 | 101 695 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 62 370 | 166 001 | 150 447 | 285 169 | 247 731 | 234 037 | 173 608 | 141 692 | 104 615 | 217 918 | 200 771 | 117 533 | 147 373 | 317 463 | 273 460 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 191 | 10 191 | 17 922 | 34 193 | 0 | 121 194 | 275 833 | 14 745 | 29 245 | 22 800 | 6300 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 72 561 | 176 192 | 168 369 | 319 362 | 247 731 | 355 231 | 449 441 | 156 437 | 133 860 | 240 718 | 207 071 | 117 533 | 147 373 | 317 463 | 273 460 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -43 381 | -100 249 | -5256 | -90 423 | 84 668 | -85 037 | -105 504 | -25 776 | 19 553 | 18 419 | 13 567 | 148 118 | -99 475 | -140 217 | 1883 |
| Pašu kapitāls kopā | -41 381 | -141 630 | -146 886 | -299 423 | -214 755 | -214 992 | -339 696 | -87 518 | -87 165 | -88 846 | -83 279 | 64 839 | -34 636 | -173 648 | -171 765 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 189 695 | 729 326 | 1 089 588 | 1 128 416 | 1 338 963 | 1 383 905 | 347 957 | 239 331 | 302 795 | 502 918 | 667 778 | 1 211 575 | 873 177 | 415 929 | 651 526 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -43 179 | -100 249 | -5256 | -90 423 | 84 668 | -85 037 | -105 504 | -24 322 | 23 153 | 21 840 | 17 834 | 148 490 | -96 567 | -137 160 | 2926 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -43 381 | -100 249 | -5256 | -90 423 | 84 668 | -85 037 | -105 504 | -24 322 | 19 553 | 19 340 | 14 648 | 148 490 | -98 957 | -140 012 | 2289 |
| Pārskata gada peļņa | -43 381 | -100 249 | -5256 | -90 423 | 84 668 | -85 037 | -105 504 | -25 776 | 19 553 | 18 419 | 13 567 | 148 118 | -99 475 | -140 217 | 1883 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 97 | 97 | 97 | 103 | 102 | 16 | 13 | 11 | 6 | 6 | 7 | 12 | 15 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "GPT Production Latvia" SIA
Pārskats
"GPT Production Latvia" SIA (reģ. nr. 40103311325) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vienības gatve 87G - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 651 526 €, par 56,6% vairāk nekā gadu iepriekš (415 929 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 1883 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 435 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (89,7%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATJ Consulting".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-171 765 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.