Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITLA.LV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 176 | 27 432 | 28 019 | 27 867 | 26 574 | 30 724 | 37 179 | 81 441 | 71 731 | 61 278 | 54 731 | 58 256 | 76 151 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1082 | 1664 | 1319 | 1027 | 782 | 1497 | 2120 | 2046 | 3220 | 2218 | 1563 | 847 | 794 |
| Aktīvi kopā | 28 258 | 29 096 | 29 338 | 28 894 | 27 356 | 32 221 | 39 299 | 83 487 | 74 951 | 63 496 | 56 294 | 59 103 | 76 945 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 31 121 | 33 963 | 30 603 | 30 040 | 28 630 | 23 652 | 24 397 | 11 559 | 10 495 | 10 126 | 9471 | 10 248 | 26 837 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 31 121 | 33 963 | 30 603 | 30 040 | 28 630 | 23 652 | 24 397 | 11 559 | 10 495 | 10 126 | 9471 | 10 248 | 26 837 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3660 | -822 | 3622 | 659 | -128 | 9843 | 6334 | 57 026 | -7472 | -11 086 | -6547 | 2032 | 1254 |
| Pašu kapitāls kopā | -3236 | -5427 | -1805 | -1146 | -1274 | 8569 | 14 902 | 71 928 | 64 456 | 53 370 | 46 823 | 48 855 | 50 108 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 22 873 | 40 633 | 51 138 | 50 904 | 59 606 | 70 060 | 69 511 | 148 083 | 79 262 | 80 986 | 90 555 | 99 853 | 158 058 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3660 | -822 | 3622 | 659 | -117 | 9843 | 6334 | 57 026 | -7472 | -11 086 | -6547 | 2032 | 1254 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3660 | -822 | 3622 | 659 | -117 | 9843 | 6334 | 57 026 | -7472 | -11 086 | -6547 | 2032 | 1254 |
| Pārskata gada peļņa | -3660 | -822 | 3622 | 659 | -128 | 9843 | 6334 | 57 026 | -7472 | -11 086 | -6547 | 2032 | 1254 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Solo-Rīga"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIPPOL Z"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VIKTOM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VV konstrukcijas"
- "Latvijas Industriālo kaņepju asociācija"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TCS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gold Perfume Party Gifts"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Power Group LV"
- SIA "DK profit"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Floors"
- SIA "Aleksa777"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITLA.LV"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITLA.LV" (reģ. nr. 40103312689) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 250.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 158 058 €, par 58,3% vairāk nekā gadu iepriekš (99 853 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 1254 € (0,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 343 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 76 945 € un pašu kapitāls 50 108 € (65,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.