SIA "Salaca MainStream"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5028 | 46 824 | 46 591 | 66 154 | 66 053 | 66 053 | 66 053 | 64 005 | 27 404 | 31 657 | 34 583 | 10 990 | 12 193 | 25 895 | 218 880 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1291 | 1004 | 172 718 | 228 285 | 282 104 | 268 113 | 305 331 |
| Aktīvi kopā | 5028 | 46 824 | 46 591 | 66 154 | 66 053 | 66 053 | 66 053 | 64 005 | 28 695 | 32 661 | 207 301 | 239 275 | 294 297 | 294 008 | 524 211 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3416 | 41 979 | 0 | 232 | 106 | 169 | 50 | 612 | 429 | 1092 | 4136 | 8590 | 52 215 | 56 394 | 18 130 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 3416 | 45 395 | 64 590 | 64 772 | 64 772 | 64 944 | 59 944 | 25 544 | 25 619 | 191 519 | 218 264 | 229 026 | 217 789 | 134 448 |
| Saistības kopā | 3416 | 45 395 | 45 395 | 64 822 | 64 878 | 64 941 | 64 994 | 60 556 | 25 973 | 26 711 | 195 655 | 226 854 | 281 241 | 274 183 | 152 578 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -388 | -183 | -233 | -370 | -156 | -63 | -53 | 2390 | -727 | 3228 | 5696 | 775 | 635 | 6769 | 1108 |
| Pašu kapitāls kopā | 1612 | 1429 | 1196 | 1332 | 1175 | 1112 | 1059 | 3449 | 2722 | 5950 | 11 646 | 12 421 | 13 056 | 19 825 | 371 633 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 231 | 0 | 3600 | 23 771 | 71 554 | 43 802 | 60 723 | 190 791 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -382 | -183 | -233 | -320 | -100 | 0 | -3 | 2440 | -727 | 3228 | 5696 | 1305 | 11 630 | 22 194 | 8852 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -388 | -183 | -233 | -320 | -106 | -13 | -3 | 2440 | -727 | 3228 | 5696 | 775 | 635 | 6769 | 1108 |
| Pārskata gada peļņa | -388 | -183 | -233 | -370 | -156 | -63 | -53 | 2390 | -727 | 3228 | 5696 | 775 | 635 | 6769 | 1108 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Salaca MainStream"
Pārskats
SIA "Salaca MainStream" (reģ. nr. 40103314425) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Salacgrīvas pag., "Sauleskalni 2".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 190 791 €, par 214% vairāk nekā gadu iepriekš (60 723 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 1108 € (0,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 597 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 524 211 € un pašu kapitāls 371 633 € (70,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.