SIA "BP Studija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 504 | 3401 | 2575 | 8358 | 6103 | 5823 | 13 936 | 29 116 | 11 087 | 16 524 | 18 980 | 30 551 | 21 312 | 47 848 | 62 068 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 145 | 463 | 850 | 25 395 | 29 185 | 31 497 | 62 182 | 50 931 | 49 738 | 51 424 | 57 295 | 108 090 | 129 270 | 118 409 | 99 936 |
| Aktīvi kopā | 649 | 3864 | 3425 | 33 753 | 35 288 | 37 320 | 76 118 | 80 047 | 60 825 | 67 948 | 76 275 | 138 641 | 150 582 | 166 257 | 162 004 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8448 | 11 310 | 9127 | 17 641 | 9562 | 7143 | 32 245 | 36 831 | 26 754 | 19 721 | 32 750 | 26 393 | 39 520 | 39 252 | 17 699 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 698 | 25 794 | 19 251 | 12 521 | 5598 | 62 522 | 60 562 | 58 081 | 51 783 |
| Saistības kopā | 8448 | 11 310 | 9127 | 17 641 | 9562 | 7143 | 66 943 | 62 625 | 46 005 | 32 242 | 38 348 | 88 915 | 100 082 | 97 333 | 69 482 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8867 | -2308 | 2406 | 24 228 | 9007 | 5007 | -21 333 | 7838 | -502 | 20 379 | 1113 | 11 127 | 1643 | 16 949 | 23 321 |
| Pašu kapitāls kopā | -8865 | -8175 | -5769 | 16 019 | 25 026 | 30 034 | 8700 | 16 539 | 14 769 | 35 148 | 36 261 | 47 388 | 49 031 | 65 980 | 89 301 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9910 | 9387 | 22 667 | 77 684 | 92 977 | 124 430 | 101 195 | 232 326 | 102 167 | 214 908 | 149 276 | 166 241 | 167 778 | 214 640 | 245 227 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8866 | -2308 | 2760 | 27 107 | 10 264 | 5604 | -21 078 | 8848 | 1065 | 21 385 | 1865 | 13 584 | 2607 | 17 207 | 23 757 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8867 | -2308 | 2760 | 27 012 | 10 071 | 5953 | -21 333 | 7838 | -502 | 20 379 | 1113 | 11 127 | 1643 | 16 949 | 23 321 |
| Pārskata gada peļņa | -8867 | -2308 | 2406 | 24 228 | 9007 | 5007 | -21 333 | 7838 | -502 | 20 379 | 1113 | 11 127 | 1643 | 16 949 | 23 321 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Deco Mosaic" — 2 kopīgas personas
- SIA "BP pluss"
Kopsavilkums: SIA "BP Studija"
Pārskats
SIA "BP Studija" (reģ. nr. 40103321427) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Tumšupe, "Zītariņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 245 227 €, par 14,3% vairāk nekā gadu iepriekš (214 640 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 23 321 € (9,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 245 227 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 162 004 € un pašu kapitāls 89 301 € (55,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.