"Canto" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 12 499 € (50% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 25 144 | 78 652 | 185 370 | 342 077 | 134 363 | 238 527 | 227 428 | 54 991 | 55 005 | 36 027 | 73 985 | 99 812 | 76 089 | 138 431 | 191 480 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1538 | 18 776 | 45 498 | 51 654 | 52 209 | 0 | 0 | 498 | 2424 | 1157 | 4037 | 3984 | 23 853 | 21 526 | 28 694 |
| Aktīvi kopā | 26 682 | 97 428 | 230 868 | 393 731 | 186 572 | 238 527 | 227 428 | 55 489 | 57 429 | 37 184 | 78 022 | 103 796 | 99 942 | 159 957 | 220 174 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 153 | 57 255 | 185 285 | 390 567 | 179 940 | 270 124 | 166 118 | 46 474 | 60 342 | 34 101 | 66 476 | 90 943 | 75 364 | 134 710 | 190 635 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 153 | 57 255 | 185 285 | 390 567 | 179 940 | 270 124 | 166 118 | 46 474 | 60 342 | 34 101 | 66 476 | 90 943 | 75 364 | 134 710 | 190 635 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 529 | 23 644 | 5410 | -61 697 | 3467 | -38 228 | 92 907 | 6171 | -11 928 | 5996 | 8462 | 1308 | 20 426 | 669 | 16 791 |
| Pašu kapitāls kopā | 16 529 | 40 173 | 45 583 | 3164 | 6632 | -31 597 | 61 310 | 9015 | -2913 | 3083 | 11 546 | 12 853 | 24 578 | 25 247 | 29 539 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 76 983 | 279 232 | 534 732 | 742 937 | 1 100 615 | 397 526 | 663 010 | 373 080 | 350 919 | 263 690 | 205 135 | 283 456 | 498 240 | 419 823 | 709 633 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 527 | 26 443 | 7264 | -61 697 | 4305 | -38 182 | 98 395 | 5943 | -11 928 | 5996 | 8462 | 1262 | 20 334 | 669 | 16 791 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 602 | 26 367 | 6650 | -61 697 | 4460 | -38 228 | 98 349 | 6171 | -11 928 | 5996 | 8462 | 1308 | 20 426 | 669 | 16 791 |
| Pārskata gada peļņa | 14 529 | 23 644 | 5410 | -61 697 | 3467 | -38 228 | 92 907 | 6171 | -11 928 | 5996 | 8462 | 1308 | 20 426 | 669 | 16 791 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 20 | 30 | 24 | 8 | 8 | 11 | 11 | 9 | 10 | 10 | 10 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 466 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8701 | 0 | 12 499 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Canto" SIA
Pārskats
"Canto" SIA (reģ. nr. 40103321696) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jaunciema gatve 231A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 709 633 €, par 69,0% vairāk nekā gadu iepriekš (419 823 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 16 791 € (2,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 704 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 220 174 € un pašu kapitāls 29 539 € (13,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.