SIA "Dneprochem International"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 649 365 | 92 123 | 46 931 | 614 354 | 1 699 482 | 566 193 | 391 706 | 348 791 | 1 160 230 | 1 265 558 | 1 235 639 | 986 735 | 1 170 115 | 927 981 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 373 310 | 1 885 863 | 1 851 975 | 2 486 933 | 2 339 440 | 2 197 822 | 1 956 099 | 1 822 175 | 12 759 105 | 11 598 247 | 11 889 997 | 12 202 383 | 12 349 230 | 13 746 139 |
| Aktīvi kopā | 2 022 675 | 1 977 986 | 1 898 906 | 3 101 287 | 4 038 922 | 2 764 015 | 2 347 805 | 2 170 966 | 13 919 335 | 12 863 805 | 13 125 636 | 13 189 118 | 13 519 345 | 14 674 120 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 22 982 | 23 970 | 28 169 | 113 631 | 11 572 | 4792 | 10 163 | 6473 | 15 257 | 27 503 | 38 812 | 103 979 | 73 793 | 812 873 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 151 394 | 1 151 394 | 1 104 932 | 2 018 051 | 3 325 452 | 2 073 488 | 1 496 159 | 1 239 565 | 676 210 | 10 600 | 5300 | 5500 | 11 672 | 10 672 |
| Saistības kopā | 1 174 376 | 1 175 364 | 1 133 101 | 2 131 682 | 3 337 024 | 2 078 280 | 1 506 322 | 1 246 038 | 691 467 | 38 103 | 44 112 | 109 479 | 85 465 | 823 545 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -37 701 | -45 677 | -36 817 | -120 036 | -267 707 | -16 163 | 155 748 | 83 445 | 12 302 940 | -402 166 | 260 822 | 93 815 | 354 240 | 416 695 |
| Pašu kapitāls kopā | 848 299 | 802 622 | 765 805 | 969 605 | 701 898 | 685 735 | 841 483 | 924 928 | 13 227 868 | 12 825 702 | 13 081 524 | 13 079 639 | 13 433 880 | 13 850 575 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 88 878 | 155 340 | 164 062 | 242 550 | 266 818 | 269 338 | 264 924 | 248 845 | 253 046 | 217 898 | 178 641 | 239 308 | 272 606 | 256 548 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -15 191 | 16 775 | 18 859 | 32 505 | 47 751 | 45 486 | 213 943 | 121 662 | 12 252 017 | -677 275 | -3206 | -166 029 | 79 020 | 141 769 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -34 300 | -40 476 | -36 817 | -120 036 | -267 707 | -16 163 | 161 524 | 83 445 | 12 302 940 | -402 166 | 261 447 | 105 782 | 354 240 | 416 695 |
| Pārskata gada peļņa | -37 701 | -45 677 | -36 817 | -120 036 | -267 707 | -16 163 | 155 748 | 83 445 | 12 302 940 | -402 166 | 260 822 | 93 815 | 354 240 | 416 695 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5000 | 95 700 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Dneprochem International"
Pārskats
SIA "Dneprochem International" (reģ. nr. 40103321751) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jauniela 15 - 1.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 256 548 €, par 5,9% mazāk nekā gadu iepriekš (272 606 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,5% gadā. 2024. gada peļņa bija 416 695 € (162% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 85 516 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 14 674 120 € un pašu kapitāls 13 850 575 € (94,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (47%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.