SIA "Banderi S.IDE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 68 805 | 60 800 | 132 981 | 288 280 | 646 968 | 1 233 652 | 1 286 969 | 1 556 452 | 2 049 555 | 2 305 782 | 2 106 498 | 2 324 621 | 2 535 820 | 1 632 488 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 13 471 | 59 571 | 171 274 | 190 121 | 575 160 | 764 502 | 828 561 | 1 162 283 | 1 029 073 | 999 669 | 854 500 | 719 465 | 518 741 |
| Aktīvi kopā | 68 805 | 74 271 | 192 552 | 459 554 | 837 089 | 1 808 812 | 2 051 471 | 2 385 013 | 3 211 838 | 3 334 855 | 3 106 167 | 3 179 121 | 3 255 285 | 2 151 229 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 64 010 | 65 203 | 60 252 | 359 445 | 674 806 | 1 770 995 | 2 235 112 | 2 618 109 | 3 609 924 | 3 530 240 | 2 567 423 | 2 696 061 | 2 721 014 | 2 178 842 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 129 945 | 366 534 | 366 971 | 304 272 | 410 443 | 261 467 | 157 064 | 124 076 | 608 303 | 610 745 | 550 123 | 967 618 |
| Saistības kopā | 64 010 | 65 203 | 190 197 | 725 979 | 1 041 777 | 2 075 267 | 2 645 555 | 2 879 576 | 3 766 988 | 3 654 316 | 3 175 726 | 3 306 806 | 3 271 137 | 3 146 460 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7205 | 4273 | -26 713 | -227 090 | -30 601 | -49 565 | -327 629 | 99 521 | -60 587 | 235 689 | 249 902 | -58 126 | -437 125 | -1 273 066 |
| Pašu kapitāls kopā | 4795 | 9068 | 2355 | -266 425 | -220 362 | -266 455 | -594 084 | -494 563 | -555 150 | -319 461 | -69 559 | -127 685 | -15 852 | -995 231 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 8325 | 227 116 | 791 341 | 2 004 189 | 6 091 615 | 9 598 839 | 14 016 175 | 16 137 812 | 20 048 125 | 20 324 478 | 19 689 269 | 15 385 270 | 13 824 691 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7157 | 4274 | -26 707 | -226 783 | -29 388 | -48 623 | -311 401 | 122 099 | -139 652 | 191 607 | 260 397 | -34 784 | -684 095 | -1 234 196 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7205 | 4273 | -26 713 | -227 090 | -30 601 | -49 565 | -327 629 | 99 521 | -57 793 | 239 295 | 249 902 | -57 506 | -433 300 | -1 253 518 |
| Pārskata gada peļņa | -7205 | 4273 | -26 713 | -227 090 | -30 601 | -49 565 | -327 629 | 99 521 | -60 587 | 235 689 | 249 902 | -58 126 | -437 125 | -1 273 066 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 6 | 13 | 18 | 65 | 125 | 150 | 219 | 223 | 223 | 220 | 182 | 177 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Dagi LV" — 27,65%
Kopsavilkums: SIA "Banderi S.IDE"
Pārskats
SIA "Banderi S.IDE" (reģ. nr. 40103325132) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Braslas iela 29A - 1.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 13 824 691 €, par 10,1% mazāk nekā gadu iepriekš (15 385 270 €). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1 273 066 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 177 (gadu iepriekš 182). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 78 106 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "AIG Capital". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-995 231 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.