Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Building partners"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 44 749 | 34 339 | 38 667 | 18 196 | 29 972 | 30 096 | 20 607 | 20 782 | 5166 | 5014 | 4802 | 4582 | 5739 | 11 136 | 15 414 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 500 | 765 030 | 747 985 |
| Aktīvi kopā | 44 749 | 34 339 | 38 667 | 18 196 | 29 972 | 30 096 | 20 607 | 20 782 | 5166 | 5014 | 4802 | 4582 | 80 239 | 776 166 | 763 399 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 44 061 | 33 043 | 36 793 | 12 506 | 15 512 | 11 551 | 15 731 | 15 601 | 40 | 90 | 90 | 77 | 56 | 31 577 | 30 582 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 76 050 | 727 437 | 701 362 |
| Saistības kopā | 44 061 | 33 043 | 36 793 | 12 506 | 15 512 | 11 551 | 15 731 | 22 731 | 40 | 90 | 90 | 77 | 76 106 | 759 014 | 731 944 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 688 | 608 | 578 | 178 | 8770 | 4085 | -13 669 | -6826 | 9106 | -202 | -212 | -207 | -372 | 13 017 | 14 303 |
| Pašu kapitāls kopā | 688 | 1296 | 1874 | 5690 | 14 460 | 18 545 | 4876 | -1949 | 5126 | 4924 | 4712 | 4505 | 4133 | 17 152 | 31 455 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 70 081 | 148 882 | 126 717 | 3300 | 73 127 | 51 327 | 27 801 | 20 669 | 8085 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 976 | 83 952 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1647 | 608 | 578 | 320 | 10 397 | 5092 | -13 669 | -6826 | 9106 | -152 | -162 | -157 | -322 | 28 896 | 41 997 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 688 | 608 | 578 | 320 | 10 397 | 5092 | -13 669 | -6826 | 9106 | -152 | -162 | -157 | -322 | 13 017 | 14 303 |
| Pārskata gada peļņa | 688 | 608 | 578 | 178 | 8770 | 4085 | -13 669 | -6826 | 9106 | -202 | -212 | -207 | -372 | 13 017 | 14 303 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Livland Real Estate
- SIA Merito Capital SPV 13
- SIA Salu ezers
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kraukļu muiža"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Livland Group"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Madonas patērētāju biedrība"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OFFICE OF REGIONAL DATABASE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smart Energy"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Building partners"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Building partners" (reģ. nr. 40103329882) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 17 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 83 952 €, par 64,7% vairāk nekā gadu iepriekš (50 976 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 303 € (17,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 83 952 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 763 399 € un pašu kapitāls 31 455 € (4,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.