"NewFuels" Rēzeknes specialās ekonomiskās zonas SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 27 000 € (1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 567 750 | 2 429 109 | 1 740 298 | 5 310 681 | 4 711 077 | 4 214 297 | 3 071 036 | 4 849 715 | 4 854 221 | 4 866 036 | 5 032 802 | 11 066 439 | 3 535 374 | 4 331 451 | 4 357 103 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8 573 278 | 8 716 640 | 8 301 699 | 11 909 611 | 19 219 018 | 20 025 639 | 19 441 538 | 21 758 367 | 20 834 862 | 19 688 025 | 18 676 037 | 18 004 345 | 17 900 648 | 16 483 357 | 15 126 214 |
| Aktīvi kopā | 10 141 028 | 11 145 749 | 10 041 997 | 17 220 292 | 23 930 095 | 24 239 936 | 22 512 574 | 26 608 082 | 25 689 083 | 24 554 061 | 23 708 839 | 29 070 784 | 21 436 022 | 20 814 808 | 19 483 317 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 068 695 | 3 849 112 | 3 498 557 | 3 380 033 | 4 997 999 | 5 600 191 | 5 164 017 | 7 120 210 | 7 753 615 | 10 242 885 | 6 891 991 | 15 573 172 | 11 467 427 | 13 648 418 | 15 116 353 |
| Ilgtermiņa saistības | 6 504 863 | 6 479 005 | 6 460 053 | 12 695 409 | 17 187 852 | 16 617 318 | 12 714 080 | 16 100 307 | 12 674 289 | 6 320 272 | 5 339 286 | 3 925 471 | 3 445 847 | 2 848 137 | 1 850 317 |
| Saistības kopā | 8 573 558 | 10 328 117 | 9 958 610 | 16 075 442 | 22 185 851 | 22 217 509 | 17 878 097 | 23 220 517 | 20 427 904 | 16 563 157 | 12 231 277 | 19 498 643 | 14 913 274 | 16 496 555 | 16 966 670 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -932 530 | -749 838 | -734 245 | 948 146 | 599 394 | 393 995 | 2 612 050 | -246 912 | 1 873 614 | 2 729 725 | 3 486 658 | 6 222 064 | -3 049 393 | -2 204 495 | -2 051 606 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 567 470 | 817 632 | 83 387 | 1 144 850 | 1 744 244 | 2 022 427 | 4 634 477 | 3 387 565 | 5 261 179 | 7 990 904 | 11 477 562 | 9 572 141 | 6 522 748 | 4 318 253 | 2 516 647 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7 751 749 | 7 837 776 | 4 093 628 | 15 712 848 | 15 392 192 | 21 108 597 | 25 636 792 | 28 569 045 | 35 289 301 | 34 262 344 | 33 616 314 | 57 957 851 | 20 069 677 | 15 666 344 | 42 525 030 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1 021 493 | -628 874 | -706 384 | 1 002 442 | 1 079 287 | 935 758 | 3 132 284 | 191 105 | 2 482 376 | 3 970 335 | 4 183 132 | 6 587 581 | -2 830 501 | -2 109 668 | -1 957 178 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 034 651 | -738 847 | -769 764 | 947 841 | 688 475 | 393 995 | 2 612 050 | -242 941 | 1 886 564 | 2 735 677 | 3 548 015 | 6 222 068 | -3 047 619 | -2 204 495 | -2 051 606 |
| Pārskata gada peļņa | -932 530 | -749 838 | -734 245 | 948 146 | 599 394 | 393 995 | 2 612 050 | -246 912 | 1 873 614 | 2 729 725 | 3 486 658 | 6 222 064 | -3 049 393 | -2 204 495 | -2 051 606 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 29 | 29 | 32 | 42 | 63 | 66 | 70 | 72 | 74 | 78 | 78 | 75 | 67 | 75 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 735 | 38 850 | 47 500 | 889 915 | 28 100 | 81 200 | 27 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "NewFuels" Rēzeknes specialās ekonomiskās zonas SIA
Pārskats
"NewFuels" Rēzeknes specialās ekonomiskās zonas SIA (reģ. nr. 40103340377) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 169A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 42 525 030 €, par 171% vairāk nekā gadu iepriekš (15 666 344 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2 051 606 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 75 (gadu iepriekš 67). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 567 000 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 19 483 317 € un pašu kapitāls 2 516 647 € (12,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (93,4%): VULKANIT LIMITED.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.