SIA "APKURES KATLI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 025 | 147 252 | 135 297 | 374 289 | 329 499 | 409 152 | 353 752 | 331 631 | 401 598 | 598 797 | 726 609 | 943 623 | 1 002 600 | 1 098 126 | 1 289 094 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3834 | 2876 | 2857 | 2451 | 10 632 | 19 914 | 14 805 | 13 854 | 8219 | 3376 | 491 | 86 | 21 | 72 760 | 68 721 |
| Aktīvi kopā | 40 859 | 150 128 | 138 154 | 376 740 | 340 131 | 429 066 | 368 557 | 345 485 | 409 817 | 602 173 | 727 100 | 943 709 | 1 002 621 | 1 170 886 | 1 357 815 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 73 866 | 190 459 | 174 441 | 410 281 | 287 693 | 340 807 | 325 728 | 295 563 | 256 067 | 401 538 | 369 089 | 367 463 | 442 201 | 594 576 | 715 129 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 61 496 | 73 489 | 104 565 | 151 265 | 172 300 | 201 505 | 242 510 | 308 105 | 347 105 | 393 605 | 463 695 | 362 255 | 352 868 | 321 471 |
| Saistības kopā | 73 866 | 251 955 | 247 930 | 514 846 | 438 958 | 513 107 | 527 233 | 538 073 | 564 172 | 748 643 | 762 694 | 831 158 | 804 456 | 947 444 | 1 036 600 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -33 107 | -68 820 | -14 849 | 18 091 | 39 279 | 14 786 | -74 635 | -33 912 | 38 233 | 7885 | 110 876 | 96 007 | -52 636 | 25 277 | 97 773 |
| Pašu kapitāls kopā | -33 007 | -101 827 | -109 776 | -138 106 | -98 827 | -84 041 | -158 676 | -192 588 | -154 355 | -146 470 | -35 594 | 112 551 | 198 165 | 223 442 | 321 215 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 99 523 | 297 715 | 245 025 | 380 712 | 663 534 | 373 329 | 407 806 | 617 585 | 726 025 | 777 480 | 1 093 236 | 1 301 218 | 1 171 439 | 1 528 610 | 1 872 744 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -33 041 | -68 025 | -14 771 | 18 348 | 40 998 | 14 721 | -74 202 | -33 526 | 38 377 | 8611 | 111 342 | 96 041 | -51 282 | 25 701 | 100 126 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -33 107 | -68 820 | -14 849 | 18 091 | 39 279 | 14 786 | -74 635 | -33 861 | 38 233 | 8521 | 111 322 | 96 041 | -51 282 | 25 701 | 98 907 |
| Pārskata gada peļņa | -33 107 | -68 820 | -14 849 | 18 091 | 39 279 | 14 786 | -74 635 | -33 912 | 38 233 | 7885 | 110 876 | 96 007 | -52 636 | 25 277 | 97 773 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 4 | 7 | 9 | 7 | 7 | 6 | 9 | 8 | 8 | 7 | 8 | 8 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "APKURES KATLI"
Pārskats
SIA "APKURES KATLI" (reģ. nr. 40103342698) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 456A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 872 744 €, par 22,5% vairāk nekā gadu iepriekš (1 528 610 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 97 773 € (5,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 208 083 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 357 815 € un pašu kapitāls 321 215 € (23,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.