SIA "INLAT INVEST"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1446 | 293 | 1406 | 18 104 | 2709 | 1580 | 18 467 | 594 | 201 775 | 126 087 | 5102 | 10 773 | 20 802 | 180 016 | 118 860 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 5450 | 56 300 | 353 147 | 336 486 | 316 819 | 409 338 | 438 363 | 430 674 | 383 657 | 380 655 | 277 653 | 393 742 | 356 242 | 356 242 |
| Aktīvi kopā | 1446 | 5743 | 57 706 | 371 251 | 339 195 | 318 399 | 427 805 | 438 957 | 632 449 | 509 744 | 385 757 | 288 426 | 414 544 | 536 258 | 475 102 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 770 | 5980 | 61 228 | 397 588 | 397 142 | 650 | 693 | 279 | 304 | 402 | 1200 | 615 | 67 809 | 59 766 | 25 975 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 398 571 | 557 039 | 617 396 | 255 683 | 212 694 | 300 694 | 509 882 | 457 491 | 402 991 | 401 991 |
| Saistības kopā | 770 | 5980 | 61 228 | 397 588 | 397 142 | 399 221 | 557 732 | 617 675 | 255 987 | 213 096 | 301 894 | 510 497 | 525 300 | 462 757 | 427 966 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1324 | -913 | -3285 | -21 326 | -31 610 | -22 875 | -49 105 | -48 791 | 192 052 | -79 814 | -212 785 | -305 934 | -92 683 | 184 257 | -26 365 |
| Pašu kapitāls kopā | 676 | -237 | -3522 | -26 337 | -57 947 | -80 822 | -129 927 | -178 718 | 376 462 | 296 648 | 83 863 | -222 071 | -110 756 | 73 501 | 47 136 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7300 | 0 | 0 | 4900 | 2800 | 13 100 | 22 240 | 25 340 | 203 840 | 45 569 | 5340 | 152 790 | 12 030 | 283 500 | 1200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1324 | -913 | -3285 | -21 326 | -31 610 | -22 875 | -49 105 | -48 791 | 192 052 | -79 814 | -212 785 | -305 934 | -92 683 | 184 257 | -26 365 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1324 | -913 | -3285 | -21 326 | -31 610 | -22 875 | -49 105 | -48 791 | 192 052 | -79 814 | -212 785 | -305 934 | -92 683 | 184 257 | -26 365 |
| Pārskata gada peļņa | -1324 | -913 | -3285 | -21 326 | -31 610 | -22 875 | -49 105 | -48 791 | 192 052 | -79 814 | -212 785 | -305 934 | -92 683 | 184 257 | -26 365 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "ALEX FONDS" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "INLAT INVEST"
Pārskats
SIA "INLAT INVEST" (reģ. nr. 40103343123) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Valtera prospekts 22 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1200 €, par 99,6% mazāk nekā gadu iepriekš (283 500 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 12,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 26 365 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 600 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 475 102 € un pašu kapitāls 47 136 € (9,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.