Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INModul"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7433 | 14 888 | 28 630 | 90 627 | 95 107 | 85 026 | 98 809 | 64 748 | 52 852 | 57 020 | 79 476 | 130 001 | 184 991 | 188 571 | 179 426 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 16 092 | 101 222 | 112 972 | 124 018 | 147 878 | 131 477 | 115 394 | 120 393 | 112 186 | 82 679 | 94 782 | 152 885 | 124 243 | 134 402 | 150 068 |
| Aktīvi kopā | 23 525 | 116 110 | 141 602 | 214 645 | 242 985 | 216 503 | 214 203 | 185 141 | 165 038 | 139 699 | 174 258 | 282 886 | 309 234 | 322 973 | 329 494 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2540 | 12 683 | 25 409 | 44 639 | 47 949 | 33 036 | 43 952 | 25 664 | 60 694 | 28 470 | 21 255 | 49 178 | 34 114 | 21 377 | 53 107 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 966 | 26 084 | 38 672 | 67 093 | 104 150 | 98 846 | 83 658 | 50 663 | 21 086 | 23 901 | 40 188 | 68 950 | 63 816 | 52 460 | 58 221 |
| Saistības kopā | 20 506 | 38 767 | 64 081 | 111 732 | 152 099 | 131 882 | 127 610 | 76 327 | 81 780 | 52 371 | 61 443 | 118 128 | 97 930 | 73 837 | 111 328 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 947 | 13 182 | -557 | 1292 | 936 | 311 | 2790 | 39 097 | 1609 | 4070 | 25 487 | 82 210 | 46 546 | 37 833 | -30 970 |
| Pašu kapitāls kopā | 2947 | 76 419 | 75 861 | 100 020 | 88 575 | 84 621 | 86 593 | 108 814 | 83 258 | 87 328 | 112 815 | 164 758 | 211 304 | 249 136 | 218 166 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 38 516 | 92 687 | 98 265 | 156 250 | 156 836 | 136 946 | 199 833 | 198 383 | 229 891 | 176 414 | 310 088 | 349 656 | 417 321 | 353 050 | 377 445 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 947 | 13 960 | 506 | 3963 | 1867 | 1606 | 7112 | 39 097 | 1609 | 4070 | 25 487 | 82 533 | 46 546 | 37 899 | -30 927 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 947 | 13 960 | 55 | 3152 | 1013 | 520 | 6555 | 39 097 | 1609 | 4070 | 25 487 | 82 533 | 46 546 | 37 899 | -30 927 |
| Pārskata gada peļņa | 947 | 13 182 | -557 | 1292 | 936 | 311 | 2790 | 39 097 | 1609 | 4070 | 25 487 | 82 210 | 46 546 | 37 833 | -30 970 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 12 381 | 4265 | 818 | 16 876 | 27 165 | 0 | 0 | 30 267 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INModul"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INModul" (reģ. nr. 40103349003) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaine, Rīgas iela 6 - 17A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 377 445 €, par 6,9% vairāk nekā gadu iepriekš (353 050 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 30 970 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 62 908 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 329 494 € un pašu kapitāls 218 166 € (66,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.