Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R 48"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 212 133 | 240 342 | 227 996 | 322 430 | 753 200 | 599 752 | 698 188 | 1 058 051 | 1 053 435 | 724 881 | 875 360 | 875 824 | 876 064 | 875 866 | 875 926 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 463 579 | 440 234 | 593 180 | 0 | 500 000 | 157 000 | 137 800 | 137 800 | 477 933 | 298 274 | 268 274 | 268 274 | 238 274 | 236 024 |
| Aktīvi kopā | 212 133 | 703 921 | 668 230 | 915 610 | 753 200 | 1 099 752 | 855 188 | 1 195 851 | 1 191 235 | 1 202 814 | 1 173 634 | 1 144 098 | 1 144 338 | 1 114 140 | 1 111 950 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 428 | 36 759 | 9244 | 12 796 | 114 021 | 15 835 | 29 741 | 16 101 | 16 101 | 2372 | 2371 | 2498 | 2571 | 2370 | 2420 |
| Ilgtermiņa saistības | 190 525 | 484 652 | 473 935 | 621 751 | 87 460 | 629 201 | 724 641 | 805 135 | 805 135 | 856 195 | 821 445 | 793 275 | 795 775 | 768 075 | 779 200 |
| Saistības kopā | 207 953 | 521 411 | 483 179 | 634 547 | 201 481 | 645 036 | 754 382 | 821 236 | 821 236 | 858 567 | 823 816 | 795 773 | 798 346 | 770 445 | 781 620 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2180 | 178 330 | 2598 | 17 329 | 547 896 | 3973 | 13 918 | 371 769 | -4616 | 6367 | 5571 | -1493 | -2333 | -2297 | -13 365 |
| Pašu kapitāls kopā | 4180 | 182 510 | 185 009 | 280 572 | 550 742 | 454 716 | 100 806 | 374 615 | 369 999 | 344 247 | 349 818 | 348 325 | 345 992 | 343 695 | 330 330 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 70 000 | 472 136 | 32 009 | 113 846 | 396 460 | 33 902 | 44 902 | 682 042 | 0 | 9680 | 27 500 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2565 | 186 980 | -27 312 | 13 784 | -1 306 544 | 4234 | 14 451 | 367 068 | -4616 | 6664 | 5572 | -1480 | -2260 | -2297 | -13 315 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2565 | 202 147 | 2598 | 17 329 | 661 826 | 4234 | 16 451 | 371 769 | -4616 | 6367 | 5571 | -1493 | -2283 | -2297 | -13 315 |
| Pārskata gada peļņa | 2180 | 178 330 | 2598 | 17 329 | 547 896 | 3973 | 13 918 | 371 769 | -4616 | 6367 | 5571 | -1493 | -2333 | -2297 | -13 365 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 277 726 | 99 999 | 367 828 | 97 960 | 0 | 32 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA VD-25 — 50%
- SIA "Rigensis" — 2 kopīgas personas
- SIA 2EL — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Fleet Control" — 2 kopīgas personas
- Biedrība "AquaRiders"
- JLP5, SIA
- JM13, SIA
- SIA "BLP"
- SIA "ELION"
- SIA "GLS Logistics"
- SIA "RK Betons"
- SIA "Rigensis invest plus"
- SIA "Rigensis invest"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R 48"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R 48" (reģ. nr. 40103352427) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Loka iela 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 365 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 111 950 € un pašu kapitāls 330 330 € (29,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.