Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORTON PLUSS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7287 | 1420 | 1415 | 2130 | 380 | 6 | 3 | 3088 | 311 | 229 | 7716 | 27 862 | 48 814 | 193 944 | 51 424 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 196 100 | 172 599 | 172 373 | 233 695 | 166 820 | 166 820 | 166 820 | 166 820 | 166 820 | 168 536 | 168 580 | 168 580 | 432 315 | 552 517 | 843 760 |
| Aktīvi kopā | 203 387 | 174 019 | 173 788 | 235 825 | 167 200 | 166 826 | 166 823 | 169 908 | 167 131 | 168 765 | 176 296 | 196 442 | 481 129 | 746 461 | 895 184 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 691 | 279 | 15 | 527 | 88 | 271 | 179 | 660 | 303 | 129 | 392 | 4077 | 14 106 | 68 261 | 32 595 |
| Ilgtermiņa saistības | 162 799 | 145 792 | 151 092 | 208 290 | 134 400 | 137 340 | 140 000 | 140 820 | 143 090 | 147 860 | 159 160 | 160 090 | 142 590 | 465 490 | 843 035 |
| Saistības kopā | 173 490 | 146 071 | 151 107 | 208 817 | 134 488 | 137 611 | 140 179 | 141 480 | 143 393 | 147 989 | 159 552 | 164 167 | 156 696 | 533 751 | 875 630 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 27 897 | -1949 | -5267 | -5266 | 5722 | -3497 | -2571 | 1784 | -4690 | -2962 | -4032 | 15 531 | -35 842 | -111 723 | -193 638 |
| Pašu kapitāls kopā | 29 897 | 27 948 | 22 681 | 27 008 | 32 712 | 29 215 | 26 644 | 28 428 | 23 738 | 20 776 | 16 744 | 32 275 | 324 433 | 212 710 | 19 554 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 142 635 | 98 785 | 0 | 12 000 | 75 000 | 0 | 0 | 3008 | 0 | 0 | 0 | 41 546 | 95 394 | 399 378 | 276 711 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 32 841 | -924 | -4290 | -3583 | 6471 | -1154 | -1094 | 1793 | -1287 | -1740 | -1446 | 16 973 | -32 384 | -111 723 | -193 638 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 32 841 | -924 | -4290 | -3583 | 6471 | -1154 | -1094 | 1793 | -1287 | -1740 | -1446 | 16 973 | -32 384 | -111 723 | -193 638 |
| Pārskata gada peļņa | 27 897 | -1949 | -5267 | -5266 | 5722 | -3497 | -2571 | 1784 | -4690 | -2962 | -4032 | 15 531 | -35 842 | -111 723 | -193 638 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORTON PLUSS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORTON PLUSS" (reģ. nr. 40103352840) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Zemgales prospekts 3A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 276 711 €, par 30,7% mazāk nekā gadu iepriekš (399 378 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 193 638 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 156 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 895 184 € un pašu kapitāls 19 554 € (2,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,1%): SIA "JELGAVFARM".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.