Meduza Events SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 123 938 | 142 257 | 334 030 | 225 587 | 93 178 | 149 999 | 156 588 | 281 261 | 247 297 | 146 023 | 155 813 | 145 638 | 262 740 | 251 617 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 32 789 | 27 034 | 35 818 | 24 141 | 13 382 | 56 321 | 44 676 | 33 470 | 23 629 | 16 580 | 6192 | 10 789 | 8459 | 117 915 |
| Aktīvi kopā | 156 727 | 169 291 | 369 848 | 249 728 | 106 560 | 206 320 | 201 264 | 314 731 | 270 926 | 162 603 | 162 005 | 156 427 | 271 199 | 369 532 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 136 567 | 161 999 | 422 662 | 262 542 | 76 012 | 125 666 | 145 495 | 259 931 | 257 194 | 142 379 | 108 144 | 90 802 | 160 876 | 184 181 |
| Ilgtermiņa saistības | 18 976 | 14 446 | 14 075 | 7060 | 47 441 | 31 757 | 24 701 | 17 010 | 8852 | 10 990 | 0 | 0 | 0 | 23 673 |
| Saistības kopā | 155 543 | 176 445 | 436 737 | 269 602 | 123 453 | 157 423 | 170 196 | 276 941 | 266 046 | 153 369 | 108 144 | 90 802 | 160 876 | 207 854 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 631 | -9938 | -47 761 | 47 015 | 2981 | 65 790 | -17 829 | 34 722 | -32 910 | 4354 | 44 627 | 11 770 | 44 698 | 51 355 |
| Pašu kapitāls kopā | -3498 | -13 436 | -66 889 | -19 874 | -16 893 | 48 897 | 31 068 | 37 790 | 4880 | 9234 | 53 861 | 65 625 | 110 323 | 161 678 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 779 299 | 420 770 | 541 802 | 1 043 955 | 614 634 | 1 143 498 | 900 706 | 1 289 792 | 560 903 | 574 185 | 1 571 616 | 1 161 140 | 1 631 753 | 2 109 684 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 631 | -8345 | -46 896 | 53 928 | 5508 | 78 599 | -15 785 | 51 808 | -27 895 | 7799 | 48 398 | 17 768 | 48 744 | 56 104 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 631 | -8995 | -47 640 | 53 426 | 5224 | 78 502 | -16 486 | 39 158 | -30 375 | 5702 | 46 982 | 17 276 | 47 602 | 54 278 |
| Pārskata gada peļņa | -13 631 | -9938 | -47 761 | 47 015 | 2981 | 65 790 | -17 829 | 34 722 | -32 910 | 4354 | 44 627 | 11 770 | 44 698 | 51 355 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Meduza Events SIA
Pārskats
Meduza Events SIA (reģ. nr. 40103354875) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., Jaunmārupe, Mazcenu aleja 7 - 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 109 684 €, par 29,3% vairāk nekā gadu iepriekš (1 631 753 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 51 355 € (2,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 351 614 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 369 532 € un pašu kapitāls 161 678 € (43,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.