Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SITA NATURE PARK"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 47 843 | 67 853 | 144 172 | 207 189 | 267 363 | 277 569 | 380 336 | 352 755 | 353 448 | 440 359 | 413 206 | 451 966 | 642 144 | 782 819 | 537 774 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 260 895 | 271 758 | 320 233 | 446 401 | 433 533 | 427 753 | 465 288 | 446 937 | 438 302 | 472 793 | 439 745 | 488 614 | 508 146 | 1 066 985 | 1 292 572 |
| Aktīvi kopā | 308 738 | 339 611 | 464 405 | 653 590 | 700 896 | 705 322 | 845 624 | 799 692 | 791 750 | 913 152 | 852 951 | 940 580 | 1 150 290 | 1 849 804 | 1 830 346 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 631 | 7485 | 47 394 | 43 986 | 63 556 | 58 732 | 215 155 | 208 076 | 153 589 | 140 716 | 133 228 | 91 038 | 95 089 | 155 304 | 45 275 |
| Ilgtermiņa saistības | 254 884 | 246 684 | 329 458 | 411 334 | 442 398 | 450 160 | 398 259 | 346 161 | 290 328 | 360 749 | 291 874 | 321 472 | 437 301 | 941 184 | 1 013 851 |
| Saistības kopā | 270 515 | 254 169 | 376 852 | 455 320 | 505 954 | 508 892 | 613 414 | 554 237 | 443 917 | 501 465 | 425 102 | 412 510 | 532 390 | 1 096 488 | 1 059 126 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -22 779 | 47 219 | 1907 | 73 694 | -3328 | 1488 | 35 780 | 13 245 | 102 378 | 63 855 | 16 162 | 100 220 | 89 830 | 135 416 | 17 903 |
| Pašu kapitāls kopā | 38 223 | 85 442 | 87 553 | 198 270 | 194 942 | 196 430 | 232 210 | 245 455 | 347 833 | 411 687 | 427 849 | 528 070 | 617 900 | 753 316 | 771 220 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 19 868 | 31 325 | 41 341 | 19 265 | 10 810 | 43 434 | 108 146 | 95 243 | 64 989 | 73 189 | 85 720 | 55 258 | 80 154 | 92 661 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -22 775 | 47 704 | 3803 | 77 136 | 233 | 3487 | 49 957 | 31 226 | 117 840 | 77 773 | 29 051 | 112 300 | 110 707 | 159 381 | 44 314 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -22 779 | 47 654 | 2494 | 74 842 | -1691 | 1488 | 35 780 | 13 245 | 102 378 | 63 855 | 16 162 | 100 220 | 89 830 | 135 416 | 17 903 |
| Pārskata gada peļņa | -22 779 | 47 219 | 1907 | 73 694 | -3328 | 1488 | 35 780 | 13 245 | 102 378 | 63 855 | 16 162 | 100 220 | 89 830 | 135 416 | 17 903 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SITA NATURE PARK"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SITA NATURE PARK" (reģ. nr. 40103358468) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Litenes pag., "Silmalas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 92 661 €, par 15,6% vairāk nekā gadu iepriekš (80 154 €). 2025. gada peļņa bija 17 903 € (19,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 532 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 830 346 € un pašu kapitāls 771 220 € (42,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.