SIA "Irius"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 120 112 | 86 685 | 88 501 | 140 118 | 93 078 | 92 564 | 92 564 | 92 564 | 92 564 | 83 672 | 121 638 | 136 915 | 136 915 | 136 384 | 118 231 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 30 083 | 22 863 | 15 643 | 11 985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 150 195 | 109 548 | 104 144 | 152 103 | 93 078 | 92 564 | 92 564 | 92 564 | 92 564 | 83 672 | 121 638 | 136 915 | 136 915 | 136 384 | 118 231 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 105 637 | 64 557 | 12 159 | 41 708 | 11 585 | 19 978 | 23 434 | 23 761 | 24 063 | 9263 | 3233 | 7557 | 8340 | 18 425 | 887 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 38 373 | 39 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 105 637 | 64 557 | 50 532 | 81 308 | 11 585 | 19 978 | 23 434 | 23 761 | 24 063 | 9263 | 3233 | 7557 | 8340 | 18 425 | 887 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8458 | 433 | 8621 | -6288 | 11 497 | -8907 | -3455 | -327 | -302 | 5908 | 43 996 | 10 953 | -783 | -10 616 | -615 |
| Pašu kapitāls kopā | 44 558 | 44 991 | 53 612 | 69 996 | 81 493 | 72 586 | 69 130 | 68 803 | 68 501 | 74 409 | 118 405 | 129 358 | 128 575 | 117 959 | 117 344 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 238 773 | 118 333 | 168 366 | 247 290 | 115 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 447 | 74 806 | 50 749 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 292 | 4694 | 13 574 | -2682 | 13 753 | -8907 | -2462 | -327 | -302 | 7424 | 43 996 | 11 063 | -783 | -10 616 | -615 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8492 | 459 | 10 533 | -5428 | 13 191 | -8907 | -3405 | -327 | -302 | 6211 | 43 996 | 10 975 | -783 | -10 616 | -615 |
| Pārskata gada peļņa | 8458 | 433 | 8621 | -6288 | 11 497 | -8907 | -3455 | -327 | -302 | 5908 | 43 996 | 10 953 | -783 | -10 616 | -615 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Irius"
Pārskats
SIA "Irius" (reģ. nr. 40103361881) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., "Dižsili".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 615 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 118 231 € un pašu kapitāls 117 344 € (99,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.