SIA "House Manager"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 12 132 | 13 220 | 37 890 | 45 707 | 66 126 | 61 708 | 120 933 | 186 357 | 256 698 | 348 274 | 205 801 | 239 151 | 253 641 | 308 175 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 683 | 434 | 3633 | 4980 | 41 175 | 36 037 | 31 600 | 48 504 | 49 693 | 186 582 | 182 596 | 185 155 | 225 555 |
| Aktīvi kopā | 0 | 12 132 | 13 903 | 38 324 | 49 340 | 71 106 | 102 883 | 156 970 | 217 957 | 305 202 | 397 967 | 392 383 | 421 747 | 438 796 | 533 730 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8 | 7288 | 5793 | 15 953 | 16 849 | 22 874 | 20 915 | 33 348 | 20 068 | 36 521 | 43 871 | 81 666 | 99 647 | 61 873 | 71 226 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105 850 | 65 855 | 78 564 | 71 081 | 54 023 | 46 715 | 40 468 | 41 509 |
| Saistības kopā | 8 | 7288 | 5793 | 15 953 | 16 849 | 22 874 | 20 915 | 139 198 | 85 923 | 115 085 | 114 952 | 135 689 | 146 362 | 102 341 | 112 735 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9 | -389 | -2552 | 4496 | 22 624 | 5846 | 15 034 | -48 153 | 128 373 | -9053 | 96 607 | -55 804 | 2732 | 49 392 | 63 975 |
| Pašu kapitāls kopā | -8 | 1602 | -950 | 3144 | 25 769 | 31 616 | 46 650 | -16 500 | 83 065 | 74 012 | 174 504 | 118 700 | 121 400 | 170 792 | 234 766 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2661 | 28 592 | 37 389 | 125 030 | 203 390 | 209 526 | 216 044 | 258 412 | 256 222 | 328 126 | 401 854 | 505 316 | 673 218 | 757 907 | 715 054 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9 | -209 | -2505 | 4576 | 26 886 | 6941 | 17 759 | -47 893 | 128 270 | -7207 | 98 538 | -53 528 | 5865 | 51 756 | 67 334 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9 | -209 | -2552 | 4546 | 26 730 | 6802 | 17 518 | -48 094 | 128 388 | -9053 | 96 607 | -55 804 | 2732 | 49 392 | 63 975 |
| Pārskata gada peļņa | -9 | -389 | -2552 | 4496 | 22 624 | 5846 | 15 034 | -48 153 | 128 373 | -9053 | 96 607 | -55 804 | 2732 | 49 392 | 63 975 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | 9 | 10 | 11 | 20 | 23 | 24 | 25 | 22 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Terilat — 45%
Kopsavilkums: SIA "House Manager"
Pārskats
SIA "House Manager" (reģ. nr. 40103363702) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rūpniecības iela 9 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 715 054 €, par 5,7% mazāk nekā gadu iepriekš (757 907 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 49,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 63 975 € (8,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 22). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 29 794 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 533 730 € un pašu kapitāls 234 766 € (44,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.