SIA "PF group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1131 | 0 | 0 | 424 | 252 | 219 | 3379 | 40 058 | 46 838 | 35 821 | 143 810 | 97 441 | 198 133 | 120 320 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 367 | 34 585 | 84 963 | 53 099 | 72 061 | 56 811 | 20 889 |
| Aktīvi kopā | 1131 | 0 | 0 | 424 | 252 | 219 | 3379 | 65 425 | 81 423 | 120 784 | 196 909 | 169 502 | 254 944 | 141 209 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2802 | 0 | 0 | 3071 | 2337 | 320 | 2311 | 18 481 | 29 329 | 24 417 | 73 247 | 19 030 | 74 602 | 55 295 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5300 | 47 082 | 27 719 | 49 659 | 29 348 | 20 000 |
| Saistības kopā | 2802 | 0 | 0 | 3071 | 2337 | 320 | 2311 | 18 481 | 34 629 | 71 499 | 100 966 | 68 689 | 103 950 | 75 295 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3671 | 1671 | 0 | -2647 | 562 | 1983 | 1215 | 43 451 | 2275 | 243 | 30 667 | 10 550 | 20 699 | -51 191 |
| Pašu kapitāls kopā | -1671 | 0 | 0 | -2647 | -2085 | -101 | 1068 | 44 519 | 46 794 | 47 037 | 77 704 | 88 254 | 108 953 | 57 762 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3401 | 217 | 0 | 248 | 3091 | 1595 | 2804 | 310 636 | 301 868 | 285 982 | 431 413 | 452 842 | 535 766 | 566 390 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3365 | 1694 | 0 | -2647 | 612 | 1983 | 1215 | 43 672 | 2584 | 3171 | 33 312 | 12 171 | 24 047 | -46 577 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3365 | 1694 | 0 | -2647 | 612 | 1983 | 1215 | 43 451 | 2275 | 243 | 30 667 | 10 550 | 20 699 | -51 191 |
| Pārskata gada peļņa | -3671 | 1671 | 0 | -2647 | 562 | 1983 | 1215 | 43 451 | 2275 | 243 | 30 667 | 10 550 | 20 699 | -51 191 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 8 | 12 | 9 | 11 | 12 | 13 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "PF group"
Pārskats
SIA "PF group" (reģ. nr. 40103374496) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Baznīcas iela 26 - 4.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 566 390 €, par 5,7% vairāk nekā gadu iepriekš (535 766 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 48,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 51 191 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 47 199 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 141 209 € un pašu kapitāls 57 762 € (40,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.