Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RV50"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 34 309 | 97 196 | 63 939 | 134 527 | 212 319 | 209 470 | 139 504 | 75 189 | 193 420 | 72 689 | 31 701 | 239 683 | 111 578 | 117 354 | 82 875 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 66 177 | 162 175 | 194 080 | 275 429 | 288 372 | 264 778 | 257 563 | 289 248 | 255 528 | 315 088 | 316 188 | 213 936 | 331 522 | 338 039 | 477 991 |
| Aktīvi kopā | 100 486 | 259 371 | 258 019 | 409 956 | 500 691 | 474 248 | 397 067 | 364 437 | 448 948 | 387 777 | 347 889 | 453 619 | 443 100 | 455 393 | 560 866 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 71 323 | 120 694 | 80 183 | 86 740 | 58 080 | 132 927 | 95 053 | 101 776 | 145 679 | 128 987 | 70 508 | 76 554 | 52 660 | 24 189 | 28 621 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 074 | 134 578 | 183 806 | 343 413 | 516 570 | 416 982 | 327 981 | 285 919 | 150 000 | 62 000 | 80 000 | 50 000 | 30 000 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 97 397 | 255 272 | 263 989 | 430 153 | 574 650 | 549 909 | 423 034 | 387 695 | 295 679 | 190 987 | 150 508 | 126 554 | 82 660 | 24 189 | 28 621 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 957 | 744 | -10 069 | -11 701 | -53 762 | -1131 | 49 694 | 2709 | 176 527 | 43 521 | 591 | 129 684 | 33 375 | 70 764 | 101 041 |
| Pašu kapitāls kopā | 2957 | 3701 | -6368 | -20 762 | -74 524 | -75 661 | -25 967 | -23 258 | 153 269 | 196 790 | 197 381 | 327 065 | 360 440 | 431 204 | 532 245 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 101 514 | 196 292 | 194 795 | 256 942 | 306 291 | 273 915 | 351 050 | 366 838 | 587 015 | 478 697 | 489 342 | 507 443 | 338 870 | 374 183 | 452 223 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1527 | 3649 | -3475 | -3295 | -41 848 | 13 443 | 65 197 | 15 665 | 188 004 | 50 039 | 4672 | 133 336 | 36 048 | 72 422 | 101 051 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 957 | 744 | -10 069 | -11 701 | -53 762 | -1131 | 52 656 | 5283 | 178 772 | 43 521 | 591 | 129 684 | 33 375 | 70 764 | 101 051 |
| Pārskata gada peļņa | 957 | 744 | -10 069 | -11 701 | -53 762 | -1131 | 49 694 | 2709 | 176 527 | 43 521 | 591 | 129 684 | 33 375 | 70 764 | 101 041 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RV50"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RV50" (reģ. nr. 40103378695) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Salas pag., "Pērlītes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 452 223 €, par 20,9% vairāk nekā gadu iepriekš (374 183 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 101 041 € (22,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 150 741 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 560 866 € un pašu kapitāls 532 245 € (94,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.