"Estate Properties Management" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 940 829 | 89 257 | 95 068 | 207 784 | 166 583 | 160 320 | 315 282 | 269 578 | 379 235 | 129 681 | 73 198 | 82 770 | 71 972 | 123 171 | 86 602 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 60 882 | 2 388 087 | 2 804 093 | 4 467 428 | 7 290 620 | 6 748 810 | 6 565 979 | 6 318 235 | 5 955 208 | 5 589 287 | 6 523 155 | 6 625 191 | 6 355 986 | 5 977 679 | 5 693 649 |
| Aktīvi kopā | 2 001 711 | 2 477 344 | 2 899 161 | 4 675 212 | 7 457 203 | 6 909 130 | 6 881 261 | 6 587 813 | 6 334 443 | 5 718 968 | 6 596 353 | 6 707 961 | 6 427 958 | 6 100 850 | 5 780 251 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5715 | 50 437 | 51 700 | 85 024 | 104 060 | 149 719 | 301 821 | 199 490 | 167 020 | 139 370 | 170 776 | 303 909 | 211 330 | 171 825 | 147 760 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 994 329 | 2 410 055 | 2 800 112 | 4 364 200 | 6 950 000 | 6 020 711 | 5 800 000 | 5 490 000 | 5 160 000 | 4 650 000 | 5 576 035 | 5 516 035 | 5 288 035 | 4 928 035 | 4 587 035 |
| Saistības kopā | 2 000 044 | 2 460 492 | 2 851 812 | 4 449 224 | 7 054 060 | 6 170 430 | 6 101 821 | 5 689 490 | 5 327 020 | 4 789 370 | 5 746 811 | 5 819 944 | 5 499 365 | 5 099 860 | 4 734 795 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -333 | 15 185 | 30 497 | 158 236 | 177 156 | 238 725 | 137 572 | 118 883 | 109 100 | -77 825 | -80 056 | 38 475 | 40 576 | 72 397 | 44 466 |
| Pašu kapitāls kopā | 1667 | 16 852 | 47 349 | 225 988 | 403 143 | 641 868 | 779 440 | 898 323 | 1 007 423 | 929 598 | 849 542 | 888 017 | 928 593 | 1 000 990 | 1 045 456 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 173 253 | 191 299 | 499 669 | 683 268 | 865 543 | 925 584 | 850 636 | 818 466 | 602 580 | 523 288 | 776 226 | 893 495 | 863 113 | 741 070 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -333 | 26 341 | 46 864 | 207 063 | 306 083 | 391 037 | 320 268 | 113 707 | 105 978 | -80 479 | -79 257 | 38 475 | 42 821 | 73 419 | 44 656 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -333 | 26 341 | 43 105 | 185 551 | 202 662 | 238 725 | 139 161 | 118 883 | 109 100 | -77 825 | -78 935 | 38 475 | 42 821 | 73 419 | 44 656 |
| Pārskata gada peļņa | -333 | 15 185 | 30 497 | 158 236 | 177 156 | 238 725 | 137 572 | 118 883 | 109 100 | -77 825 | -80 056 | 38 475 | 40 576 | 72 397 | 44 466 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 3 | 4 | 7 | 8 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "North West Real Estate" SIA — 3 kopīgas personas
- SIA "WIN-WIN Properties"
Kopsavilkums: "Estate Properties Management" SIA
Pārskats
"Estate Properties Management" SIA (reģ. nr. 40103382046) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 34.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 741 070 €, par 14,1% mazāk nekā gadu iepriekš (863 113 €). 2025. gada peļņa bija 44 466 € (6,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 741 070 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 780 251 € un pašu kapitāls 1 045 456 € (18,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.