Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Guru Distribution"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2000 | 2000 | 2846 | 2846 | 2846 | 2727 | 1272 | 1221 | 1106 | 28 750 | 80 066 | 105 772 | 319 131 | 539 419 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 883 | 609 | 2118 | 5108 | 5155 |
| Aktīvi kopā | 2000 | 2000 | 2846 | 2846 | 2846 | 2727 | 1272 | 1221 | 1106 | 29 633 | 80 675 | 107 890 | 324 239 | 544 574 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 106 | 171 | 893 | 50 | 113 | 71 | 24 465 | 38 378 | 25 117 | 276 226 | 412 783 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 570 | 10 570 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 106 | 171 | 893 | 50 | 113 | 71 | 35 035 | 48 948 | 25 117 | 276 226 | 412 783 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | -106 | -65 | -840 | -612 | -114 | -73 | -7374 | 35 896 | 50 196 | -37 635 | 75 066 |
| Pašu kapitāls kopā | 2000 | 2000 | 2846 | 2740 | 2675 | 1834 | 1222 | 1108 | 1035 | -6339 | 29 558 | 79 754 | 42 119 | 117 185 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122 529 | 331 135 | 457 799 | 667 035 | 1 138 058 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 0 | -56 | -15 | -790 | -562 | -60 | -23 | -7374 | 35 896 | 50 196 | -37 555 | 75 146 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 0 | -56 | -15 | -790 | -562 | -60 | -23 | -7374 | 35 896 | 50 196 | -37 635 | 75 066 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | -106 | -65 | -840 | -612 | -114 | -73 | -7374 | 35 896 | 50 196 | -37 635 | 75 066 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Guru Properties" — 4 kopīgas personas
- SIA "METROPOLE acu klīnika" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OPTIC GURU" — 3 kopīgas personas
- SIA FERMENT FUTURES — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RB Beverages" — 2 kopīgas personas
- "Biedrība par apzinātu domu"
- "Latvijas Nacionālā Optiku Asociācija"
- Biedrība "PELDU 41"
- SIA "Un Te"
- SIA RSEZ "Rēzeknis Bryuvers"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Guru Distribution"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Guru Distribution" (reģ. nr. 40103385038) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 204.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 138 058 €, par 70,6% vairāk nekā gadu iepriekš (667 035 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 75 066 € (6,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 284 515 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 544 574 € un pašu kapitāls 117 185 € (21,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (62%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.