SIA "AL Ceļu Būve"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2124 | 4890 | 9092 | 44 193 | 75 571 | 33 833 | 173 623 | 175 440 | 386 143 | 365 097 | 515 063 | 594 654 | 999 699 | 1 006 852 | 921 798 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 4330 | 4584 | 7279 | 21 416 | 59 610 | 84 177 | 161 541 | 195 958 | 206 672 | 360 655 | 376 085 | 378 562 | 598 848 | 1 221 793 |
| Aktīvi kopā | 2124 | 9220 | 13 676 | 51 472 | 96 987 | 93 443 | 257 800 | 336 981 | 582 101 | 571 769 | 875 718 | 970 739 | 1 378 261 | 1 605 700 | 2 143 591 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 | 7668 | 2193 | 3666 | 10 415 | 1215 | 69 371 | 17 195 | 168 425 | 136 918 | 158 730 | 155 825 | 266 290 | 254 020 | 288 347 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9735 | 29 043 | 11 686 | 56 767 | 37 870 | 24 493 | 10 669 | 510 277 |
| Saistības kopā | 19 | 7668 | 2193 | 3666 | 10 415 | 1215 | 69 371 | 26 930 | 197 468 | 148 604 | 215 497 | 193 695 | 290 783 | 264 689 | 798 624 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 105 | -553 | 9931 | 31 467 | 38 766 | 5656 | 180 090 | 156 623 | 225 164 | 38 532 | 277 057 | 116 823 | 360 434 | 253 533 | 3956 |
| Pašu kapitāls kopā | 2105 | 1552 | 11 483 | 47 806 | 86 572 | 92 228 | 188 429 | 310 051 | 384 633 | 423 165 | 660 221 | 777 044 | 1 087 478 | 1 341 011 | 1 344 967 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 726 | 24 148 | 77 069 | 292 953 | 329 907 | 87 379 | 929 239 | 1 231 588 | 1 420 593 | 1 950 526 | 1 511 170 | 1 914 829 | 3 241 886 | 2 273 581 | 2 513 589 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 124 | -553 | 11 569 | 36 992 | 45 555 | 6967 | 238 375 | 156 652 | 226 435 | 40 388 | 288 346 | 119 373 | 374 472 | 254 705 | 13 345 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 124 | -553 | 11 569 | 36 992 | 45 555 | 6967 | 238 375 | 156 623 | 225 196 | 39 592 | 287 057 | 116 823 | 372 934 | 253 533 | 3956 |
| Pārskata gada peļņa | 105 | -553 | 9931 | 31 467 | 38 766 | 5656 | 180 090 | 156 623 | 225 164 | 38 532 | 277 057 | 116 823 | 360 434 | 253 533 | 3956 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 14 | 20 | 19 | 20 | 20 | 23 | 23 | 25 | 26 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 83 889 | 35 001 | 150 582 | 0 | 40 001 | 0 | 50 000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "AL Ceļu Būve"
Pārskats
SIA "AL Ceļu Būve" (reģ. nr. 40103390749) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Smilgu iela 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 513 589 €, par 10,6% vairāk nekā gadu iepriekš (2 273 581 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 45,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 3956 € (0,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 26 (gadu iepriekš 25). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 96 677 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 143 591 € un pašu kapitāls 1 344 967 € (62,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.