SIA "MGVR"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1017 | 7826 | 16 009 | 19 559 | 24 315 | 47 377 | 52 974 | 23 342 | 43 700 | 34 587 | 39 400 | 36 671 | 33 343 | 68 526 | 94 000 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1000 | 36 554 | 79 203 | 86 231 | 67 035 | 178 193 | 138 483 | 123 123 | 97 868 | 79 811 | 63 292 | 38 701 | 28 136 | 22 195 | 37 609 |
| Aktīvi kopā | 2017 | 44 380 | 95 212 | 105 790 | 91 350 | 225 570 | 191 457 | 146 465 | 141 568 | 114 398 | 102 692 | 75 372 | 61 479 | 90 721 | 131 609 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 12 452 | 3006 | 5079 | 6256 | 13 408 | 12 466 | 14 203 | 28 666 | 12 711 | 26 039 | 23 728 | 23 953 | 23 848 | 36 611 |
| Ilgtermiņa saistības | 311 | 33 500 | 120 088 | 179 112 | 190 355 | 353 893 | 371 416 | 375 976 | 308 204 | 291 865 | 257 781 | 226 945 | 198 754 | 203 902 | 32 000 |
| Saistības kopā | 311 | 45 952 | 123 094 | 184 191 | 196 611 | 367 301 | 383 882 | 390 179 | 336 870 | 304 576 | 283 820 | 250 673 | 222 707 | 227 750 | 68 611 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -294 | -3278 | -26 310 | -38 728 | -26 860 | -36 470 | -50 694 | -51 289 | 48 412 | 5124 | 9050 | 5827 | 14 073 | 24 199 | 200 027 |
| Pašu kapitāls kopā | 1706 | -1572 | -27 882 | -78 401 | -105 261 | -141 731 | -192 425 | -243 714 | -195 302 | -190 178 | -181 128 | -175 301 | -161 228 | -137 029 | 62 998 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 1537 | 35 670 | 58 945 | 66 834 | 65 433 | 127 478 | 116 951 | 143 315 | 136 180 | 135 160 | 153 100 | 162 929 | 165 279 | 155 732 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -294 | -3278 | -23 945 | -31 994 | -19 447 | -24 979 | -33 380 | -34 608 | 13 006 | 19 855 | 23 771 | 11 466 | 20 260 | 31 208 | 200 027 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -294 | -3278 | -26 310 | -38 728 | -26 860 | -36 470 | -50 694 | -47 668 | 53 083 | 8202 | 14 014 | 5827 | 16 456 | 25 486 | 200 027 |
| Pārskata gada peļņa | -294 | -3278 | -26 310 | -38 728 | -26 860 | -36 470 | -50 694 | -51 289 | 48 412 | 5124 | 9050 | 5827 | 14 073 | 24 199 | 200 027 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Get More Food SIA — 2 kopīgas personas
- SIA China Food — 2 kopīgas personas
- SIA FUXING — 2 kopīgas personas
- Japanese Food 1 SIA
- Japanese Food 2 SIA
- SIA "VIV Alliance"
Kopsavilkums: SIA "MGVR"
Pārskats
SIA "MGVR" (reģ. nr. 40103392078) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vilhelma Kreslera iela 5 - 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 155 732 €, par 5,8% mazāk nekā gadu iepriekš (165 279 €). 2025. gada peļņa bija 200 027 € (128% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 155 732 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 131 609 € un pašu kapitāls 62 998 € (47,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 9. Lielākā līdzdalība (25,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.