SIA "NOR VIT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2119 | 9352 | 10 369 | 8103 | 30 233 | 6005 | 6306 | 94 029 | 123 069 | 104 343 | 5273 | 10 458 | 16 241 | 33 796 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2119 | 9352 | 10 369 | 8103 | 30 233 | 6005 | 6306 | 94 029 | 123 069 | 104 343 | 5273 | 10 458 | 16 241 | 33 796 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 783 | 7495 | 8145 | 23 613 | 42 760 | 51 048 | 74 045 | 195 550 | 31 481 | 31 633 | 26 719 | 378 | 2663 | 1822 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 158 308 | 138 332 | 40 396 | 34 612 | 5116 | 0 |
| Saistības kopā | 783 | 7495 | 8145 | 23 613 | 42 760 | 51 048 | 74 045 | 195 550 | 189 789 | 169 965 | 67 115 | 34 990 | 7779 | 1822 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -664 | 521 | 367 | -18 675 | 2983 | -32 516 | -22 695 | -33 782 | 19 802 | 1098 | 3780 | 37 310 | 32 994 | 23 512 |
| Pašu kapitāls kopā | 1336 | 1857 | 2224 | -15 510 | -12 527 | -45 043 | -67 739 | -101 521 | -66 720 | -65 622 | -61 842 | -24 532 | 8462 | 31 974 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 21 390 | 23 020 | 24 708 | 25 414 | 48 753 | 8582 | 19 181 | 11 326 | 38 579 | 28 161 | 36 500 | 39 760 | 39 428 | 39 762 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -664 | 521 | 367 | -18 675 | 2983 | -32 516 | -22 695 | -33 782 | 19 802 | 1098 | 3780 | 37 310 | 32 994 | 23 512 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -664 | 521 | 367 | -18 675 | 2983 | -32 516 | -22 695 | -33 782 | 19 802 | 1098 | 3780 | 37 310 | 32 994 | 23 512 |
| Pārskata gada peļņa | -664 | 521 | 367 | -18 675 | 2983 | -32 516 | -22 695 | -33 782 | 19 802 | 1098 | 3780 | 37 310 | 32 994 | 23 512 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "NOR VIT"
Pārskats
SIA "NOR VIT" (reģ. nr. 40103395958) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 3.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 39 762 €, par 0,8% vairāk nekā gadu iepriekš (39 428 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,9% gadā. 2024. gada peļņa bija 23 512 € (59,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 762 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 33 796 € un pašu kapitāls 31 974 € (94,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (84,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.