SIA "THERMO-BULL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 50 100 € (52% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4910 | 1905 | 2569 | 40 273 | 2448 | 13 693 | 73 904 | 42 707 | 45 266 | 38 479 | 58 740 | 52 979 | 86 841 | 110 497 | 63 921 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 151 | 98 | 44 | 0 | 0 | 397 | 2574 | 1603 | 232 | 105 | 29 791 | 24 770 | 28 700 | 37 546 | 40 964 |
| Aktīvi kopā | 5061 | 2003 | 2613 | 40 273 | 2448 | 14 090 | 76 478 | 44 310 | 45 498 | 38 584 | 88 531 | 77 749 | 115 541 | 148 043 | 104 885 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 577 | 383 | 27 689 | 116 | 6692 | 51 102 | 31 773 | 31 179 | 18 962 | 52 184 | 29 376 | 55 800 | 51 290 | 54 856 |
| Ilgtermiņa saistības | 6122 | 3575 | 2265 | 1858 | 0 | 0 | 10 215 | 7902 | 5589 | 3275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6122 | 4152 | 2648 | 29 547 | 116 | 6692 | 61 317 | 39 675 | 36 768 | 22 237 | 52 184 | 29 376 | 55 800 | 51 290 | 54 856 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1161 | -1088 | 2114 | 10 776 | -8394 | 5066 | 7763 | -10 526 | 5883 | 7617 | 33 500 | 32 127 | 24 843 | 93 812 | 3376 |
| Pašu kapitāls kopā | -1061 | -2149 | -35 | 10 726 | 2332 | 7398 | 15 161 | 4635 | 8730 | 16 347 | 36 347 | 48 373 | 59 741 | 96 753 | 50 029 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9312 | 6519 | 15 630 | 80 484 | 94 153 | 121 292 | 211 740 | 248 027 | 392 410 | 182 570 | 299 210 | 338 795 | 396 543 | 707 911 | 268 354 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1161 | -1088 | 2114 | 12 644 | -8394 | 5066 | 8564 | -10 526 | 5883 | 7617 | 33 500 | 32 127 | 24 843 | 93 812 | 3376 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1161 | -1088 | 2114 | 12 644 | -8394 | 5066 | 8556 | -10 526 | 5883 | 7617 | 33 500 | 32 127 | 24 843 | 93 812 | 3376 |
| Pārskata gada peļņa | -1161 | -1088 | 2114 | 10 776 | -8394 | 5066 | 7763 | -10 526 | 5883 | 7617 | 33 500 | 32 127 | 24 843 | 93 812 | 3376 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1788 | 0 | 13 500 | 20 101 | 13 475 | 56 800 | 50 100 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "THERMO-BULL"
Pārskats
SIA "THERMO-BULL" (reģ. nr. 40103399752) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Nometņu iela 32 - 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 268 354 €, par 62,1% mazāk nekā gadu iepriekš (707 911 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 27,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 3376 € (1,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 268 354 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 104 885 € un pašu kapitāls 50 029 € (47,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.