Bellatexim SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 94 111 | 70 602 | 53 700 | 180 265 | 205 056 | 349 537 | 332 318 | 265 718 | 161 463 | 98 610 | 83 744 | 122 456 | 104 815 | 74 573 | 69 594 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 46 063 | 382 094 | 889 522 | 1 443 029 | 1 574 303 | 1 341 856 | 1 260 747 | 1 182 866 | 1 140 407 | 1 102 794 | 1 098 343 | 1 103 704 | 1 088 785 | 1 056 039 | 1 023 436 |
| Aktīvi kopā | 140 174 | 452 696 | 943 222 | 1 623 294 | 1 779 359 | 1 691 393 | 1 593 065 | 1 448 584 | 1 301 870 | 1 201 404 | 1 182 087 | 1 226 160 | 1 193 600 | 1 130 612 | 1 093 030 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 86 531 | 184 703 | 437 154 | 390 163 | 373 305 | 425 557 | 312 730 | 266 195 | 225 245 | 234 883 | 323 392 | 212 465 | 131 735 | 87 913 | 82 215 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 161 342 | 236 069 | 822 472 | 971 839 | 801 903 | 814 822 | 713 874 | 603 486 | 491 012 | 382 498 | 344 293 | 372 525 | 341 530 | 309 684 |
| Saistības kopā | 86 531 | 346 045 | 673 223 | 1 212 635 | 1 345 144 | 1 227 460 | 1 127 552 | 980 069 | 828 731 | 725 895 | 705 890 | 556 758 | 504 260 | 429 443 | 391 899 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 53 642 | 52 455 | 134 278 | 25 889 | 23 509 | 2173 | 1580 | 3002 | 4624 | 2370 | 688 | 193 205 | 19 937 | 9665 | 70 |
| Pašu kapitāls kopā | 53 643 | 106 098 | 267 375 | 406 329 | 429 838 | 463 933 | 465 513 | 468 515 | 473 139 | 475 509 | 476 197 | 669 402 | 689 340 | 699 005 | 698 967 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 304 282 | 731 120 | 1 266 217 | 1 141 394 | 726 855 | 658 164 | 446 414 | 390 357 | 370 559 | 288 853 | 272 166 | 510 642 | 477 778 | 453 887 | 373 608 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 63 080 | 61 796 | 158 516 | 49 845 | 54 447 | 24 885 | 24 489 | 22 227 | 19 950 | 17 869 | 15 749 | 206 449 | 29 933 | 16 204 | 735 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 63 080 | 61 473 | 157 477 | 31 708 | 29 369 | 2173 | 1580 | 3241 | 4967 | 2685 | 763 | 193 205 | 19 937 | 9665 | 70 |
| Pārskata gada peļņa | 53 642 | 52 455 | 134 278 | 25 889 | 23 509 | 2173 | 1580 | 3002 | 4624 | 2370 | 688 | 193 205 | 19 937 | 9665 | 70 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 15 | 15 | 12 | 8 | 10 | 9 | 9 | 10 | 8 | 7 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Bellatexim SIA
Pārskats
Bellatexim SIA (reģ. nr. 40103400905) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Drabešu pag., Amatciems, "Ezerputni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 373 608 €, par 17,7% mazāk nekā gadu iepriekš (453 887 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 70 € (0,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 62 268 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 093 030 € un pašu kapitāls 698 967 € (63,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (55%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.