SIA "RENT POINT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 075 | 12 491 | 15 759 | 16 193 | 15 582 | 28 650 | 115 417 | 92 632 | 97 434 | 130 644 | 106 151 | 159 629 | 160 836 | 107 988 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 16 840 | 41 213 | 58 868 | 55 491 | 54 573 | 113 706 | 144 214 | 119 271 | 98 110 | 53 975 | 61 157 | 57 707 | 94 852 | 61 817 |
| Aktīvi kopā | 27 915 | 53 704 | 74 627 | 71 684 | 70 155 | 142 356 | 259 631 | 211 903 | 195 544 | 184 619 | 167 308 | 217 336 | 255 688 | 169 805 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 427 | 30 855 | 42 835 | 49 179 | 44 685 | 77 457 | 156 067 | 131 034 | 131 913 | 100 955 | 104 117 | 132 000 | 168 515 | 106 899 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 137 | 29 826 | 28 848 | 27 248 | 34 303 | 72 670 | 92 039 | 74 903 | 38 489 | 13 859 | 31 557 | 45 405 | 48 434 | 36 495 |
| Saistības kopā | 31 564 | 60 681 | 71 683 | 76 427 | 78 988 | 150 127 | 248 106 | 205 937 | 170 402 | 114 814 | 135 674 | 177 405 | 216 949 | 143 394 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3650 | -3328 | 7954 | -8932 | -4090 | 1062 | 19 296 | -5559 | 19 368 | 44 662 | -38 170 | 8297 | -1192 | -12 328 |
| Pašu kapitāls kopā | -3649 | -6977 | 2944 | -4743 | -8833 | -7771 | 11 525 | 5966 | 25 142 | 69 805 | 31 634 | 39 931 | 38 739 | 26 411 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9125 | 61 802 | 126 454 | 177 960 | 177 697 | 242 505 | 294 689 | 321 930 | 320 416 | 197 431 | 191 502 | 216 037 | 185 067 | 143 438 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3545 | -1784 | 12 971 | -5177 | -1132 | 6260 | 28 105 | 1887 | 25 959 | 49 246 | -35 549 | 13 023 | 7327 | -3976 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3650 | -3328 | 9921 | -8932 | -4090 | 1062 | 21 401 | -5559 | 19 368 | 44 662 | -38 170 | 8297 | -1192 | -12 328 |
| Pārskata gada peļņa | -3650 | -3328 | 7954 | -8932 | -4090 | 1062 | 19 296 | -5559 | 19 368 | 44 662 | -38 170 | 8297 | -1192 | -12 328 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "RENT POINT"
Pārskats
SIA "RENT POINT" (reģ. nr. 40103401741) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skanstes iela 2 k-3.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 143 438 €, par 22,5% mazāk nekā gadu iepriekš (185 067 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,6% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 328 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 143 438 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 169 805 € un pašu kapitāls 26 411 € (15,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.