Ozmas SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2019Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2019
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1635 | 6123 | 2883 | 20 659 | 24 131 | 43 943 | 44 901 | 48 313 | 18 864 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1635 | 6123 | 2883 | 20 659 | 24 131 | 43 943 | 44 901 | 48 313 | 18 864 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 4371 | 3868 | 156 | 11 513 | 2713 | 13 604 | 21 433 | 31 851 | 17 351 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4371 | 3868 | 156 | 11 513 | 2713 | 13 604 | 21 433 | 31 851 | 17 351 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2741 | 4991 | 472 | 5266 | 12 272 | 8921 | -6871 | -7006 | -14 949 |
| Pašu kapitāls kopā | -2736 | 2255 | 2727 | 9146 | 21 418 | 30 339 | 23 468 | 16 462 | 1513 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 15 632 | 29 985 | 20 339 | 32 747 | 35 265 | 47 860 | 34 926 | 35 136 | 2800 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2741 | 4991 | 472 | 5266 | 12 272 | 8921 | -6871 | -7006 | -14 949 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2741 | 4991 | 472 | 5266 | 12 272 | 8921 | -6871 | -7006 | -14 949 |
| Pārskata gada peļņa | -2741 | 4991 | 472 | 5266 | 12 272 | 8921 | -6871 | -7006 | -14 949 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 4 | 4 | 5 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Ozmas SIA
Pārskats
Ozmas SIA (reģ. nr. 40103403901) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cēsu iela 13A - 16.
Finanšu rezultāti
2019. gadā apgrozījums bija 2800 €, par 92,0% mazāk nekā gadu iepriekš (35 136 €). No 2011. līdz 2019. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 19,3% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2019). 2019. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 949 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 9 publicētajiem gadiem. 2019. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1400 €. 2019. gada beigās bilances kopsumma bija 18 864 € un pašu kapitāls 1513 € (8,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2019. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.