Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Decoline"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 79 479 € (8% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2000 | 3 470 846 | 4 504 917 | 4 565 322 | 4 535 539 | 4 539 677 | 4 484 857 | 4 558 203 | 116 764 | 169 303 | 126 704 | 161 606 | 57 627 | 139 793 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 21 956 | 24 167 | 17 621 | 10 345 | 5920 | 4212 | 15 265 | 4 445 161 | 4 234 966 | 4 182 189 | 6 341 297 | 6 425 674 | 6 344 482 |
| Aktīvi kopā | 2000 | 3 492 802 | 4 529 084 | 4 582 943 | 4 545 884 | 4 545 597 | 4 489 069 | 4 573 468 | 4 561 925 | 4 404 269 | 4 308 893 | 6 502 903 | 6 483 301 | 6 484 275 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 3 552 846 | 5 099 786 | 5 368 463 | 5 532 916 | 5 626 639 | 5 649 074 | 5 768 336 | 5 776 988 | 5 583 887 | 5 481 582 | 5 459 432 | 5 425 719 | 5 428 761 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 10 970 | 4005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70 | 0 | 148 | 229 |
| Saistības kopā | 0 | 3 563 816 | 5 103 791 | 5 368 463 | 5 532 916 | 5 626 639 | 5 649 074 | 5 768 336 | 5 776 988 | 5 583 887 | 5 481 652 | 5 459 432 | 5 425 867 | 5 428 990 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -61 682 | -474 056 | -210 971 | -200 555 | -94 010 | -78 963 | -34 863 | -20 195 | 29 592 | 4335 | -22 189 | 93 981 | 78 394 |
| Pašu kapitāls kopā | 2000 | -71 300 | -575 507 | -786 478 | -987 032 | -1 081 042 | -1 160 005 | -1 194 868 | -1 215 063 | -1 185 471 | -1 181 137 | 1 036 625 | 1 051 126 | 1 050 041 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 165 536 | 1 280 744 | 99 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 155 446 | 255 056 | 244 276 | 233 229 | 264 847 | 259 658 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -58 135 | -111 224 | -75 164 | -92 153 | -94 010 | -78 937 | -32 800 | -20 195 | 29 499 | 1722 | -24 689 | 91 854 | 76 297 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -58 728 | -444 355 | -186 546 | -200 555 | -94 010 | -78 937 | -34 863 | -20 195 | 29 592 | 4339 | -22 150 | 93 989 | 78 426 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -61 682 | -474 056 | -210 971 | -200 555 | -94 010 | -78 963 | -34 863 | -20 195 | 29 592 | 4335 | -22 189 | 93 981 | 78 394 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79 480 | 79 479 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Decoline"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Decoline" (reģ. nr. 40103406236) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Vidus prospekts 54 - 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 259 658 €, par 2,0% mazāk nekā gadu iepriekš (264 847 €). 2025. gada peļņa bija 78 394 € (30,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 51 932 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 484 275 € un pašu kapitāls 1 050 041 € (16,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.