SIA "R1 Security"Aktīvs

40103407053Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2011

Finanšu rādītāji

322 198 €+18,1%
Apgrozījums 2025
+31,4%
Vidējais pieaugums gadā 2011–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 51 196 € (61% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~51 196 €
2024 ~22 151 €
2023 ~39 358 €
2022 ~25 512 €
2021 ~46 001 €
2020 ~32 080 €
2019 ~22 758 €
2018 ~52 054 €
2017 ~24 984 €
2016 ~28 763 €
2015 ~17 456 €
20140 €
20130 €
20120 €
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā21781957379126 10141 41249 63476 43759 11143 33570 30767 23358 68557 62690 135119 282
Pamatlīdzekļi kopā0002225651663153292143314 13911 424803544651538770
Aktīvi kopā21781957379128 32647 92855 94979 72960 54457 47481 73175 26863 15059 16490 212119 282
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības75615082016802416 31928 11924 82929 70819 68410 37115 05312 2747668692017 142
Ilgtermiņa saistības000000000000000
Saistības kopā75615082016802416 31928 11924 82929 70819 68410 37115 05312 2747668692017 142
Pamatkapitāls———————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————————————
Pārskata gada peļņa-578-973132617 77628 76324 98452 05427 99029 71265 65034 85616 17339 97853 94770 044
Pašu kapitāls kopā1422449177520 30231 60927 83054 90030 83637 79071 36060 21550 87651 49683 292102 140
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums705611 23023 51682 808141 713153 592167 977140 161157 175224 401182 643176 824210 476272 909322 198
Saimnieciskās darbības peļņa-567-972133420 78233 29532 12062 33835 61129 88473 07844 85625 44546 63159 48482 790
Peļņa pirms nodokļiem-578-973132620 67833 36129 76561 72235 58729 71273 07844 85625 44546 63159 48582 842
Pārskata gada peļņa-578-973132617 77628 76324 98452 05427 99029 71265 65034 85616 17339 97853 94770 044
Darbaspēka izmaksas———————————————
Nolietojums———————————————
Citi rādītāji
Darbinieki011112444433344
Aprēķinātā dividende—00017 45628 76324 98452 05422 75832 08046 00125 51239 35822 15151 196

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%SIA "R1 Security"Zutis Rolands
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: SIA "R1 Security"

Pārskats

SIA "R1 Security" (reģ. nr. 40103407053) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ziemeļu iela 20 - 13.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 322 198 €, par 18,1% vairāk nekā gadu iepriekš (272 909 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 70 044 € (21,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 80 550 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 119 282 € un pašu kapitāls 102 140 € (85,6% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.