Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ludzas AGRO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 793 | 55 991 | 39 518 | 39 967 | 79 693 | 41 542 | 60 288 | 61 304 | 80 644 | 38 872 | 108 446 | 111 279 | 65 403 | 21 655 | 24 777 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 162 694 | 166 609 | 174 602 | 199 770 | 157 462 | 151 469 | 181 282 | 253 854 | 241 908 | 238 896 | 195 937 | 165 743 | 156 208 | 120 966 | 70 789 |
| Aktīvi kopā | 200 487 | 222 600 | 214 120 | 239 737 | 237 155 | 193 011 | 241 570 | 315 158 | 322 552 | 277 768 | 304 383 | 277 022 | 221 611 | 142 621 | 95 566 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 212 920 | 232 064 | 252 925 | 337 458 | 17 951 | 46 122 | 37 915 | 53 201 | 63 326 | 14 892 | 47 776 | 25 454 | 51 892 | 25 119 | 6466 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 18 634 | 18 755 | 15 538 | 167 409 | 173 093 | 230 963 | 305 963 | 314 713 | 391 713 | 362 713 | 352 713 | 355 213 | 370 613 | 361 113 |
| Saistības kopā | 212 920 | 250 698 | 271 680 | 352 996 | 185 360 | 219 215 | 268 878 | 359 164 | 378 039 | 406 605 | 410 489 | 378 167 | 407 105 | 395 732 | 367 579 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 433 | -15 665 | -29 462 | -31 357 | 15 054 | -77 999 | -1104 | -16 697 | -11 481 | -73 350 | 22 731 | 4961 | -84 349 | -67 617 | -18 902 |
| Pašu kapitāls kopā | -12 433 | -28 098 | -57 560 | -113 259 | 51 795 | -26 204 | -27 308 | -44 006 | -55 487 | -128 837 | -106 106 | -101 145 | -185 494 | -253 111 | -272 013 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 38 484 | 59 485 | 38 419 | 98 109 | 106 738 | 141 396 | 169 219 | 206 657 | 305 734 | 243 083 | 367 130 | 455 813 | 409 451 | 211 794 | 157 281 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 433 | -15 665 | -33 726 | -37 424 | 8987 | -77 999 | -1104 | -16 697 | -11 481 | -73 350 | 22 731 | 4961 | -84 349 | -67 617 | -18 902 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 433 | -15 665 | -29 462 | -31 357 | 15 054 | -77 999 | -1104 | -16 697 | -11 481 | -73 350 | 22 731 | 4961 | -84 349 | -67 617 | -18 902 |
| Pārskata gada peļņa | -14 433 | -15 665 | -29 462 | -31 357 | 15 054 | -77 999 | -1104 | -16 697 | -11 481 | -73 350 | 22 731 | 4961 | -84 349 | -67 617 | -18 902 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ludzas AGRO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ludzas AGRO" (reģ. nr. 40103407212) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ludzas nov., Ludza, Latgales šķērsiela 2B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 157 281 €, par 25,7% mazāk nekā gadu iepriekš (211 794 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 18 902 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 320 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-272 013 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.