Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INVEST GROUP 4"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2000 | 2000 | 126 969 | 136 036 | 10 316 628 | 10 676 303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 2 000 000 | 2 000 000 | 2 000 000 | 2 000 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2000 | 2000 | 2 126 969 | 2 136 036 | 12 316 628 | 12 676 303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 18 548 | 28 414 | 10 217 497 | 11 610 538 | 7 269 603 | 7 269 603 | 7 269 603 | 7 269 603 | 7 269 603 | 7 269 672 | 7 269 743 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 2 099 000 | 2 099 000 | 2 099 000 | 2 099 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 2 117 548 | 2 127 414 | 12 316 497 | 13 709 538 | 7 269 603 | 7 269 603 | 7 269 603 | 7 269 603 | 7 269 603 | 7 269 672 | 7 269 743 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 9421 | -1364 | -7927 | -1 033 365 | -6 236 368 | -6 236 368 | -6 236 368 | -6 236 368 | -6 236 368 | -69 | -71 |
| Pašu kapitāls kopā | 2000 | 2000 | 9421 | 8058 | 131 | -1 033 235 | -7 269 603 | -7 269 603 | -7 269 603 | -7 269 603 | -7 269 603 | -7 269 672 | -7 269 743 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 1200 | 6300 | 19 800 | 18 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 11 084 | -1164 | -7927 | -1 033 365 | -6 236 318 | -6 236 318 | -6 236 318 | -6 236 318 | -6 236 318 | -19 | -21 |
| EBITDA | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 11 084 | -1364 | -7927 | -1 033 365 | -6 236 318 | -6 236 318 | -6 236 318 | -6 236 318 | -6 236 318 | -19 | -21 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 9421 | -1364 | -7927 | -1 033 365 | -6 236 368 | -6 236 368 | -6 236 368 | -6 236 368 | -6 236 368 | -69 | -71 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INVEST GROUP 4"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INVEST GROUP 4" (reģ. nr. 40103413492) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganu iela 4 - 21.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 71 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DL SERVICE".
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-7 269 743 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.