Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INDAJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 118 | 16 140 | 35 196 | 64 363 | 78 326 | 94 524 | 87 577 | 67 696 | 50 429 | 32 835 | 20 051 | 16 482 | 30 685 | 345 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 321 | 538 | 342 | 1274 | 1366 | 1445 | 0 | 0 | 1658 | 1309 | 890 | 1860 | 1424 | 0 |
| Aktīvi kopā | 14 439 | 16 678 | 35 538 | 65 637 | 79 692 | 95 969 | 87 577 | 67 696 | 52 087 | 34 144 | 20 941 | 18 342 | 32 109 | 345 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 488 | 13 082 | 0 | 0 | 1466 | 86 815 | 78 246 | 55 589 | 39 615 | 19 865 | 15 850 | 23 238 | 60 265 | 56 167 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 30 847 | 56 702 | 70 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 11 488 | 13 082 | 30 847 | 56 702 | 71 626 | 86 815 | 78 246 | 55 589 | 39 615 | 19 865 | 15 850 | 23 238 | 60 265 | 56 167 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 608 | 433 | 405 | 903 | 839 | 650 | 752 | 1353 | 1300 | 2156 | -9188 | -9988 | -23 260 | -27 666 |
| Pašu kapitāls kopā | 2708 | 3141 | 3526 | 5920 | 6759 | 7409 | 8161 | 9514 | 12 472 | 14 279 | 5091 | -4896 | -28 156 | -55 822 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 29 829 | 78 904 | 76 457 | 126 773 | 150 583 | 169 507 | 188 830 | 172 517 | 134 270 | 100 781 | 94 274 | 149 291 | 274 235 | 112 606 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 736 | 501 | 489 | 999 | 932 | 684 | 845 | 1353 | 1300 | 2156 | -9188 | -9274 | -20 358 | -25 847 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 736 | 488 | 468 | 986 | 839 | 662 | 845 | 1353 | 1300 | 2156 | -9188 | -9988 | -23 260 | -27 666 |
| Pārskata gada peļņa | 608 | 433 | 405 | 903 | 839 | 650 | 752 | 1353 | 1300 | 2156 | -9188 | -9988 | -23 260 | -27 666 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INDAJA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INDAJA" (reģ. nr. 40103416408) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Tukums, Lauku iela 28 - 1.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 112 606 €, par 58,9% mazāk nekā gadu iepriekš (274 235 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,8% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 27 666 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 087 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-55 822 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.