SIA "K. Zariņas zobārstniecība"Aktīvs

40103420390Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2011

Finanšu rādītāji

51 288 €+13,1%
Apgrozījums 2022
+23,4%
Vidējais pieaugums gadā 2011–2022
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22

Attiecību rādītāji

2022
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22
Pārskatu kopsavilkums2011–2022
201120122013201420152016201720182019202020212022
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā14475121517191415 70433 29531 63746524280108112 50222 180
Pamatlīdzekļi kopā000000446335712856728518281463
Aktīvi kopā14475121517191415 70433 29536 10082237136836614 33023 643
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības414448103912671725381196820511502257319433461
Ilgtermiņa saistības000000237680852000
Saistības kopā414448103912671725381434428591554257319433461
Pamatkapitāls————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————
Pārskata gada peļņa1023-969414-3313 33218 936-1158-26 392-49421165947794
Pašu kapitāls kopā10336447864713 97932 91431 75653645582579312 38720 182
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums5086277913 68610 38435 06035 03711 13140 06339 85337 77745 36451 288
Saimnieciskās darbības peļņa1023-969414-113 33218 936-1125-26 123-46321165947794
Peļņa pirms nodokļiem1023-969414-3313 33218 936-1158-26 392-49421165947794
Pārskata gada peļņa1023-969414-3313 33218 936-1158-26 392-49421165947794
Darbaspēka izmaksas————————————
Nolietojums————————————
Citi rādītāji
Darbinieki112221112222
Aprēķinātā dividende—00000000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%SIA "K. Zariņas zobār…Zariņa Kristīne
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "K. Zariņas zobārstniecība"

Pārskats

SIA "K. Zariņas zobārstniecība" (reģ. nr. 40103420390) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Pūres pag., Pūre, "Pūre 18".

Finanšu rezultāti

2022. gadā apgrozījums bija 51 288 €, par 13,1% vairāk nekā gadu iepriekš (45 364 €). No 2011. līdz 2022. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2022). 2022. gada peļņa bija 7794 € (15,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 12 publicētajiem gadiem. 2022. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 644 €. 2022. gada beigās bilances kopsumma bija 23 643 € un pašu kapitāls 20 182 € (85,4% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Jāņem vērā

Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.