SIA "BVA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8234 | 6908 | 15 337 | 10 268 | 1314 | 437 | 96 746 | 424 426 | 591 537 | 940 671 | 1 246 615 | 804 188 | 680 926 | 1 270 573 | 1 833 645 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 1729 | 1628 | 830 | 1219 | 29 104 | 290 432 | 244 897 | 332 154 | 259 805 | 308 794 | 277 603 | 314 592 |
| Aktīvi kopā | 8234 | 6908 | 15 337 | 11 997 | 2942 | 1267 | 97 965 | 453 530 | 881 969 | 1 185 568 | 1 578 769 | 1 063 993 | 989 720 | 1 548 176 | 2 148 237 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8112 | 8182 | 17 755 | 1439 | 73 | 0 | 51 762 | 201 741 | 125 091 | 203 403 | 666 510 | 827 970 | 417 207 | 896 660 | 1 141 801 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 648 | 129 171 | 87 842 | 97 321 | 75 112 | 81 638 |
| Saistības kopā | 8112 | 8182 | 17 755 | 1439 | 73 | 0 | 51 762 | 201 741 | 125 091 | 308 051 | 795 681 | 915 812 | 514 528 | 971 772 | 1 223 439 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1978 | -1396 | -1144 | 13 999 | -7689 | -1602 | 44 936 | 231 346 | 598 069 | 183 363 | 82 259 | -507 734 | 347 019 | 101 212 | 348 395 |
| Pašu kapitāls kopā | 122 | -1274 | -2418 | 10 558 | 2869 | 1267 | 46 203 | 251 789 | 756 878 | 877 517 | 783 088 | 148 181 | 475 192 | 576 404 | 924 798 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 897 | 2000 | 14 000 | 84 070 | 3000 | 0 | 443 993 | 1 160 557 | 2 800 838 | 2 208 120 | 2 393 914 | 2 934 673 | 2 921 023 | 3 138 289 | 3 363 706 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1978 | -1396 | -1144 | 15 150 | -7689 | -1602 | 51 691 | 231 346 | 603 502 | 195 738 | 125 588 | -482 288 | 347 771 | 94 975 | 330 209 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1978 | -1396 | -1144 | 15 150 | -7689 | -1602 | 51 691 | 231 346 | 603 502 | 199 649 | 128 294 | -476 534 | 352 022 | 106 114 | 348 395 |
| Pārskata gada peļņa | -1978 | -1396 | -1144 | 13 999 | -7689 | -1602 | 44 936 | 231 346 | 598 069 | 183 363 | 82 259 | -507 734 | 347 019 | 101 212 | 348 395 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 5 | 3 | 1 | 3 | 3 | 5 | 8 | 8 | 12 | 12 | 14 | 11 | 13 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 760 | 92 980 | 62 724 | 176 688 | 127 173 | 20 008 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA DB Energy systems — 50%
Kopsavilkums: SIA "BVA"
Pārskats
SIA "BVA" (reģ. nr. 40103422349) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cēsu iela 33 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 363 706 €, par 7,2% vairāk nekā gadu iepriekš (3 138 289 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 49,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 348 395 € (10,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 224 247 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 148 237 € un pašu kapitāls 924 798 € (43,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.