Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Būvstils R"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 | 2 | 253 | 0 | 0 | 241 | 976 | 0 | 1268 | 1 | 27 866 | 36 929 | 208 307 | 190 873 | 185 408 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 126 884 | 4983 | 4396 | 2779 |
| Aktīvi kopā | 11 | 2 | 253 | 0 | 0 | 241 | 976 | 0 | 1268 | 1 | 27 866 | 163 813 | 213 290 | 195 269 | 188 187 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5 | 22 | 146 | 33 | 59 | 255 | 653 | 130 | 1470 | 4982 | 29 107 | 60 376 | 112 897 | 187 911 | 235 588 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5 | 22 | 146 | 33 | 59 | 255 | 653 | 130 | 1470 | 4982 | 29 107 | 60 376 | 112 897 | 187 911 | 235 588 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -134 | -24 | -230 | -156 | -26 | 433 | 252 | -453 | -71 | -4779 | 1082 | 104 678 | -3044 | -93 035 | -54 758 |
| Pašu kapitāls kopā | -34 | -58 | -288 | -566 | -592 | -14 | 323 | -130 | -202 | -4981 | -1241 | 103 437 | 100 393 | 7358 | -47 401 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 250 | 200 | 2400 | 1067 | 600 | 2070 | 22 873 | 3853 | 14 200 | 10 885 | 2751 | 262 930 | 186 578 | 4980 | 23 260 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -134 | -24 | -230 | -156 | -26 | 433 | 252 | -442 | -71 | -4779 | 1082 | 104 678 | -3044 | -93 035 | -54 758 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -134 | -24 | -230 | -156 | -26 | 433 | 252 | -453 | -71 | -4779 | 1082 | 104 678 | -3044 | -93 035 | -54 758 |
| Pārskata gada peļņa | -134 | -24 | -230 | -156 | -26 | 433 | 252 | -453 | -71 | -4779 | 1082 | 104 678 | -3044 | -93 035 | -54 758 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Būvstils R"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Būvstils R" (reģ. nr. 40103424532) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Stabu iela 16 - 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 23 260 €, par 367% vairāk nekā gadu iepriekš (4980 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 38,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 54 758 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 260 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-47 401 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.