Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltjurinvest"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8157 | 4385 | 4579 | 28 706 | 16 680 | 10 377 | 20 202 | 21 654 | 22 286 | 141 642 | 218 339 | 213 354 | 212 320 | 551 462 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 312 748 | 652 976 | 1 196 346 | 962 290 | 991 479 | 970 240 | 945 591 | 916 284 | 889 821 | 821 565 | 806 891 | 792 578 | 778 378 | 633 603 |
| Aktīvi kopā | 320 905 | 657 361 | 1 200 925 | 990 996 | 1 008 159 | 980 617 | 965 793 | 937 938 | 912 107 | 963 207 | 1 025 230 | 1 005 932 | 990 698 | 1 185 065 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 255 | 54 638 | 464 036 | 35 745 | 4153 | 4808 | 8155 | 1456 | 3056 | 3620 | 84 562 | 83 826 | 3297 | 1726 |
| Ilgtermiņa saistības | 319 707 | 625 590 | 266 119 | 354 267 | 451 677 | 441 735 | 445 158 | 445 158 | 453 159 | 453 159 | 453 159 | 453 159 | 533 467 | 445 362 |
| Saistības kopā | 319 962 | 680 228 | 730 155 | 390 012 | 455 830 | 446 543 | 453 313 | 446 614 | 456 215 | 456 779 | 537 721 | 536 985 | 536 764 | 447 088 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1057 | -18 826 | -54 922 | 130 405 | -47 521 | -18 255 | -21 594 | -22 848 | -35 434 | 50 537 | -18 919 | -16 389 | -15 117 | 284 043 |
| Pašu kapitāls kopā | 943 | -23 799 | 469 446 | 599 851 | 552 329 | 534 074 | 512 480 | 489 633 | 454 201 | 504 737 | 485 818 | 467 256 | 452 243 | 736 286 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 356 330 | 55 471 | 60 776 | 79 185 | 68 533 | 29 190 | 35 414 | 64 086 | 53 044 | 56 913 | 42 812 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1057 | -13 661 | -35 423 | 146 067 | -47 521 | -18 255 | -21 594 | -22 848 | -35 434 | 50 537 | -18 919 | -16 329 | -15 117 | 284 043 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1057 | -18 091 | -51 641 | 135 534 | -47 521 | -18 255 | -21 594 | -22 848 | -35 434 | 50 537 | -18 919 | -16 329 | -15 117 | 284 043 |
| Pārskata gada peļņa | -1057 | -18 826 | -54 922 | 130 405 | -47 521 | -18 255 | -21 594 | -22 848 | -35 434 | 50 537 | -18 919 | -16 389 | -15 117 | 284 043 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2173 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "JURBALTINVEST" — 100%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltjurinvest"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltjurinvest" (reģ. nr. 40103427897) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Konkordijas iela 12 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 42 812 €, par 24,8% mazāk nekā gadu iepriekš (56 913 €). 2025. gada peļņa bija 284 043 € (663% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 42 812 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 185 065 € un pašu kapitāls 736 286 € (62,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.