Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4-SEASONS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9527 | 12 521 | 12 413 | 15 968 | 21 164 | 21 463 | 21 423 | 16 752 | 15 620 | 14 324 | 14 266 | 14 787 | 11 831 | 8390 | 7755 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 207 | 143 | 80 | 49 | 21 | 0 | 1064 | 628 | 192 | 436 | 237 | 216 | 178 | 178 | 0 |
| Aktīvi kopā | 9734 | 12 664 | 12 493 | 16 017 | 21 185 | 21 463 | 22 487 | 17 380 | 15 812 | 14 760 | 14 503 | 15 003 | 12 009 | 8568 | 7755 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 132 | 1280 | 957 | 781 | 3377 | 2880 | 2772 | 1665 | 1059 | 1590 | 1175 | 1996 | 2201 | 3748 | 7303 |
| Ilgtermiņa saistības | 8757 | 9957 | 9957 | 14 167 | 16 502 | 17 107 | 16 807 | 16 807 | 15 393 | 14 757 | 14 157 | 13 297 | 9857 | 11 327 | 18 087 |
| Saistības kopā | 8889 | 11 237 | 10 914 | 14 948 | 19 879 | 19 987 | 19 579 | 18 472 | 16 452 | 16 347 | 15 332 | 15 293 | 12 058 | 15 075 | 25 390 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1155 | 582 | 152 | -1878 | 243 | 170 | 1282 | -3360 | 662 | -947 | 758 | 542 | 241 | -6458 | -11 128 |
| Pašu kapitāls kopā | 845 | 1427 | 1579 | 369 | 606 | 776 | 2058 | -1302 | -640 | -1587 | -829 | -290 | -49 | -6507 | -17 635 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2640 | 10 191 | 21 434 | 43 315 | 44 910 | 44 443 | 66 916 | 66 072 | 68 820 | 65 339 | 80 331 | 89 860 | 48 722 | 27 401 | 23 561 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1136 | 644 | 352 | -1805 | 308 | 278 | 1425 | -3214 | 886 | -704 | 1530 | 542 | 241 | -6458 | -11 128 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1155 | 638 | 311 | -1878 | 254 | 215 | 1415 | -3360 | 662 | -947 | 758 | 542 | 241 | -6458 | -11 128 |
| Pārskata gada peļņa | -1155 | 582 | 152 | -1878 | 243 | 170 | 1282 | -3360 | 662 | -947 | 758 | 542 | 241 | -6458 | -11 128 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4-SEASONS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4-SEASONS" (reģ. nr. 40103428657) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Viršu iela 13 - 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 23 561 €, par 14,0% mazāk nekā gadu iepriekš (27 401 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 128 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 781 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-17 635 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.