Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tukuma ledus halle"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 347 | 16 172 | 27 861 | 52 017 | 51 965 | 41 142 | 62 650 | 49 521 | 142 592 | 45 740 | 35 560 | 78 023 | 91 916 | 93 259 | 115 238 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 58 589 | 104 846 | 91 119 | 117 757 | 100 377 | 89 273 | 78 482 | 76 247 | 78 184 | 182 905 | 166 216 | 162 025 | 171 807 | 163 296 | 159 748 |
| Aktīvi kopā | 81 936 | 121 018 | 118 980 | 169 774 | 152 342 | 130 415 | 141 132 | 125 768 | 220 776 | 228 645 | 201 776 | 240 048 | 263 723 | 256 555 | 274 986 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 319 | 29 555 | 0 | 0 | 0 | 52 947 | 75 914 | 57 903 | 51 418 | 105 107 | 60 408 | 93 761 | 103 547 | 68 727 | 84 457 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 46 436 | 36 903 | 40 986 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 324 | 9352 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 17 319 | 29 555 | 46 436 | 36 903 | 40 986 | 52 947 | 75 914 | 57 903 | 51 418 | 105 107 | 116 732 | 103 113 | 103 547 | 68 727 | 84 457 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9157 | -34 089 | -17 517 | 29 939 | -22 672 | -16 072 | -12 250 | -10 869 | -11 898 | -121 661 | -222 420 | -24 169 | 23 241 | 27 653 | 2701 |
| Pašu kapitāls kopā | 60 658 | 78 149 | 60 632 | 116 211 | 93 539 | 77 468 | 65 218 | 67 865 | 169 358 | 123 538 | 85 044 | 136 935 | 160 176 | 187 828 | 190 529 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 145 475 | 303 149 | 423 394 | 682 394 | 627 205 | 638 411 | 651 428 | 629 312 | 632 825 | 410 332 | 225 837 | 529 312 | 578 176 | 640 358 | 638 730 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9130 | -33 985 | -17 267 | 30 877 | -21 734 | -16 072 | -12 250 | -10 869 | -11 898 | -121 661 | -222 420 | -24 169 | 23 249 | 27 660 | 2737 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9157 | -33 999 | -17 291 | 30 877 | -21 734 | -16 072 | -12 250 | -10 869 | -11 898 | -121 661 | -222 420 | -24 169 | 23 249 | 27 660 | 2737 |
| Pārskata gada peļņa | -9157 | -34 089 | -17 517 | 29 939 | -22 672 | -16 072 | -12 250 | -10 869 | -11 898 | -121 661 | -222 420 | -24 169 | 23 241 | 27 653 | 2701 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 25 | 27 | 32 | 34 | 30 | 33 | 34 | 35 | 32 | 30 | 25 | 18 | 17 | 18 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tukuma ledus halle"
Pārskats
Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tukuma ledus halle" (reģ. nr. 40103431587) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Tukums, Stadiona iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 638 730 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 2701 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 18. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 485 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 274 986 € un pašu kapitāls 190 529 € (69,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Tukuma novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.