OB Choice, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 11 257 € (8% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1966 | 22 353 | 17 719 | 38 063 | 41 608 | 28 231 | 22 248 | 28 151 | 21 508 | 22 971 | 30 550 | 25 057 | 26 566 | 31 648 | 21 444 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 303 | 307 | 2850 | 2715 | 2023 | 424 | 379 | 0 | 0 | 3256 | 3499 | 22 023 | 70 187 | 119 350 | 197 050 |
| Aktīvi kopā | 2269 | 22 660 | 20 569 | 40 778 | 43 631 | 28 655 | 22 627 | 28 151 | 21 508 | 26 227 | 34 049 | 47 080 | 96 753 | 150 998 | 218 494 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 740 | 16 787 | 16 272 | 40 623 | 37 741 | 36 817 | 30 531 | 18 706 | 17 533 | 11 851 | 9543 | 17 760 | 13 995 | 10 918 | 14 649 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 740 | 16 787 | 16 272 | 40 623 | 37 741 | 36 817 | 30 531 | 18 706 | 17 533 | 11 851 | 9543 | 17 760 | 13 995 | 10 918 | 14 649 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -471 | 4313 | -1545 | -5931 | 5645 | -14 053 | 259 | 17 348 | -5469 | 10 400 | 10 106 | 4814 | 53 438 | 57 323 | 75 022 |
| Pašu kapitāls kopā | 1529 | 5842 | 4297 | 85 | 5890 | -8162 | -7904 | 9445 | 3975 | 14 376 | 24 506 | 29 320 | 82 758 | 140 080 | 203 845 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 955 | 35 804 | 45 879 | 74 605 | 76 831 | 64 959 | 80 384 | 88 133 | 68 903 | 63 567 | 71 514 | 110 349 | 127 431 | 133 051 | 145 983 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -471 | 4953 | -1486 | -5943 | 6149 | -13 575 | 801 | 17 975 | -5009 | 12 077 | 10 407 | 4879 | 51 603 | 58 133 | 75 044 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -471 | 4953 | -1545 | -5931 | 5645 | -14 053 | 433 | 17 351 | -5469 | 10 400 | 10 106 | 4814 | 53 438 | 57 323 | 75 022 |
| Pārskata gada peļņa | -471 | 4313 | -1545 | -5931 | 5645 | -14 053 | 259 | 17 348 | -5469 | 10 400 | 10 106 | 4814 | 53 438 | 57 323 | 75 022 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 257 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: OB Choice, SIA
Pārskats
OB Choice, SIA (reģ. nr. 40103432633) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elijas iela 17 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 145 983 €, par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš (133 051 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 43,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 75 022 € (51,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 72 992 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 218 494 € un pašu kapitāls 203 845 € (93,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir UAB Investicijų inovacijos.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.