Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Crystal Serviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 4199 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 970 | 28 280 | 23 223 | 54 044 | 48 117 | 40 635 | 68 846 | 103 807 | 104 562 | 149 087 | 144 590 | 122 816 | 106 770 | 217 632 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 39 082 | 46 803 | 18 075 | 20 036 | 20 039 | 13 699 | 12 933 | 9686 | 7589 | 10 431 | 28 569 | 49 036 | 50 514 | 60 008 |
| Aktīvi kopā | 58 052 | 75 083 | 41 298 | 74 080 | 68 156 | 54 334 | 81 779 | 113 493 | 112 151 | 159 518 | 173 159 | 171 852 | 157 284 | 277 640 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 076 | 11 944 | 25 125 | 8867 | 19 202 | 11 045 | 13 810 | 12 868 | 23 112 | 47 729 | 51 821 | 59 446 | 62 425 | 65 717 |
| Ilgtermiņa saistības | 21 120 | 19 719 | 0 | 21 712 | 8536 | 5833 | 10 742 | 8516 | 6174 | 3711 | 1119 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 35 196 | 31 663 | 25 125 | 30 579 | 27 738 | 16 878 | 24 552 | 21 384 | 29 286 | 51 440 | 52 940 | 59 446 | 62 425 | 65 717 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 856 | 20 564 | -45 608 | 27 328 | -178 | -2962 | 19 771 | 34 882 | -2044 | 32 413 | 18 441 | -4064 | -13 947 | 121 263 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 856 | 43 420 | 16 173 | 43 501 | 40 418 | 37 456 | 57 227 | 92 109 | 82 865 | 108 078 | 120 219 | 112 406 | 94 859 | 211 923 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 142 712 | 105 343 | 159 451 | 138 484 | 92 852 | 99 275 | 118 357 | 146 283 | 185 348 | 317 174 | 365 366 | 225 363 | 257 936 | 640 391 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 22 069 | 25 860 | -44 985 | 28 774 | 458 | -2568 | 20 131 | 35 375 | 135 | 34 469 | 20 149 | -2718 | -11 373 | 124 355 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 856 | 24 924 | -45 608 | 28 771 | -178 | -2962 | 19 771 | 34 882 | -244 | 34 213 | 20 016 | -3126 | -13 047 | 122 313 |
| Pārskata gada peļņa | 20 856 | 20 564 | -45 608 | 27 328 | -178 | -2962 | 19 771 | 34 882 | -2044 | 32 413 | 18 441 | -4064 | -13 947 | 121 263 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 2905 | 0 | 0 | 0 | 7200 | 7200 | 6300 | 3749 | 3600 | 4199 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Crystal Serviss"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Crystal Serviss" (reģ. nr. 40103435767) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Vējiņu iela 51.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 640 391 €, par 148% vairāk nekā gadu iepriekš (257 936 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 121 263 € (18,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 160 098 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 277 640 € un pašu kapitāls 211 923 € (76,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.