SIA "D7IN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 079 | 21 705 | 29 781 | 49 453 | 50 545 | 54 671 | 15 343 | 102 | 102 | 52 | 52 | 52 | 52 | 52 | 174 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 2367 | 1841 | 1315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 20 079 | 21 705 | 29 781 | 51 820 | 52 386 | 55 986 | 15 343 | 102 | 102 | 52 | 52 | 52 | 52 | 52 | 174 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 458 | 12 237 | 23 068 | 32 829 | 38 297 | 81 435 | 64 006 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 150 | 322 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 17 726 | 17 726 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 12 458 | 12 237 | 23 068 | 50 555 | 56 023 | 81 435 | 64 006 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 150 | 322 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5621 | 1847 | -2755 | -8287 | -4902 | -21 812 | -23 214 | 48 665 | 0 | -50 | 0 | 0 | -50 | -50 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | 7621 | 9468 | 6713 | 1265 | -3637 | -25 449 | -48 663 | 2 | 2 | -48 | -48 | -48 | -48 | -98 | -148 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 705 | 42 114 | 30 702 | 39 895 | 39 685 | 39 302 | 38 965 | 7114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7786 | 5250 | 8 | -4696 | -1330 | -18 275 | -17 579 | 48 665 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7786 | 5250 | 8 | -4696 | -1330 | -18 275 | -17 579 | 48 665 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | 5621 | 1847 | -2755 | -8287 | -4902 | -21 812 | -23 214 | 48 665 | 0 | -50 | 0 | 0 | -50 | -50 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "D7IN"
Pārskats
SIA "D7IN" (reģ. nr. 40103440344) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kurzemes prospekts 30 - 36.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-148 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.