SIA "AGMI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2510 | 775 | 1956 | 1185 | 0 | 1082 | 167 | 78 517 | 9439 | 3571 | 35 | 14 899 | 10 988 | 8837 | 6220 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 656 | 504 | 501 | 0 | 3786 | 1204 | 157 332 | 424 685 | 1 304 694 | 1 283 926 | 1 260 160 | 1 236 396 | 1 230 393 | 1 207 581 |
| Aktīvi kopā | 2510 | 1431 | 2460 | 1686 | 0 | 4868 | 1371 | 235 849 | 434 124 | 1 308 265 | 1 283 961 | 1 275 059 | 1 247 384 | 1 239 230 | 1 213 801 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2254 | 340 | 389 | 676 | 0 | 6089 | 7040 | 84 023 | 95 895 | 409 917 | 129 102 | 146 354 | 131 042 | 125 916 | 152 061 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 195 904 | 815 216 | 712 612 | 567 104 | 430 807 | 281 344 | 104 342 |
| Saistības kopā | 2254 | 340 | 389 | 676 | 0 | 6089 | 7040 | 84 023 | 291 799 | 1 225 133 | 841 714 | 713 458 | 561 849 | 407 260 | 256 403 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 255 | 835 | 979 | -1936 | -1010 | -1221 | -4448 | 695 | -9500 | -59 193 | 109 925 | 119 354 | 123 934 | 100 435 | 125 432 |
| Pašu kapitāls kopā | 256 | 1091 | 2071 | 1010 | 0 | -1221 | -5669 | 151 826 | 142 325 | 83 132 | 442 247 | 561 601 | 685 535 | 831 970 | 957 398 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 7650 | 15 895 | 20 401 | 21 013 | 15 347 | 2001 | 412 | 0 | 0 | 27 010 | 186 507 | 196 293 | 207 391 | 202 411 | 213 360 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 944 | 2266 | 2815 | -1936 | -313 | -1214 | -4448 | 774 | -7707 | -45 554 | 126 435 | 129 853 | 135 866 | 111 663 | 129 294 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 944 | 2266 | 2815 | -1936 | -1010 | -1221 | -4448 | 745 | -9500 | -59 193 | 109 925 | 119 354 | 123 934 | 100 435 | 125 432 |
| Pārskata gada peļņa | 255 | 835 | 979 | -1936 | -1010 | -1221 | -4448 | 695 | -9500 | -59 193 | 109 925 | 119 354 | 123 934 | 100 435 | 125 432 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 7 | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Mazulītis Rū un draugi — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mazulītis Rū" — 2 kopīgas personas
- Latvijas privāto pirmskolu biedrība
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TASSE HS"
Kopsavilkums: SIA "AGMI"
Pārskats
SIA "AGMI" (reģ. nr. 40103441392) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Priežciems, Raiņa iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 213 360 €, par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš (202 411 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 125 432 € (58,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 106 680 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 213 801 € un pašu kapitāls 957 398 € (78,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mazulītis Rū".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.