Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nitas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 524 | 1012 | 752 | 344 | 1850 | 3798 | 21 636 | 14 838 | 3078 | 53 007 | 86 419 | 119 996 | 76 522 | 68 923 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 383 002 | 383 002 | 545 446 | 555 391 | 555 191 | 555 107 | 555 107 | 555 107 | 555 107 | 551 890 | 548 672 | 553 318 | 592 444 | 591 229 |
| Aktīvi kopā | 383 526 | 384 014 | 546 198 | 555 735 | 557 041 | 558 905 | 576 743 | 569 945 | 558 185 | 604 897 | 635 091 | 673 314 | 668 966 | 660 152 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 55 851 | 37 197 | 94 702 | 107 518 | 143 055 | 165 029 | 165 715 | 234 761 | 265 886 | 290 739 | 276 245 | 4682 | 7165 | 9012 |
| Ilgtermiņa saistības | 328 539 | 288 309 | 352 986 | 295 745 | 238 504 | 181 263 | 124 022 | 66 781 | 9540 | 0 | 0 | 263 821 | 294 821 | 303 521 |
| Saistības kopā | 384 390 | 325 506 | 447 688 | 403 263 | 381 559 | 346 292 | 289 737 | 301 542 | 275 426 | 290 739 | 276 245 | 268 503 | 301 986 | 312 533 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2864 | 59 372 | 15 260 | 53 962 | 23 011 | 37 131 | 74 393 | -18 604 | 14 357 | 31 399 | 44 688 | 45 964 | -37 831 | -24 516 |
| Pašu kapitāls kopā | -864 | 58 508 | 98 510 | 152 472 | 175 482 | 212 613 | 287 006 | 268 403 | 282 759 | 314 158 | 358 846 | 404 811 | 366 980 | 347 619 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6522 | 7569 | 11 037 | 18 403 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 184 | -12 254 | -29 324 | -22 673 | -24 729 | -30 504 | -32 053 | -29 914 | -37 310 | -39 430 | -31 358 | -29 863 | -37 969 | -24 516 |
| EBITDA | -11 184 | -12 254 | -29 207 | -22 473 | -24 529 | -30 420 | -32 053 | -29 914 | -37 310 | -36 212 | -28 140 | -28 504 | -34 667 | -19 302 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2015 | 60 256 | 16 968 | 55 677 | 23 011 | 37 131 | 74 393 | -18 604 | 14 357 | 31 399 | 44 688 | 45 964 | -37 831 | -24 516 |
| Pārskata gada peļņa | -2864 | 59 372 | 15 260 | 53 962 | 23 011 | 37 131 | 74 393 | -18 604 | 14 357 | 31 399 | 44 688 | 45 964 | -37 831 | -24 516 |
| Darbaspēka izmaksas | 3383 | 2899 | 4618 | 5182 | 5328 | 4827 | 6264 | 6264 | 6264 | 7250 | 7250 | 10 907 | 13 591 | 8498 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 117 | 200 | 200 | 84 | 0 | 0 | 0 | 3218 | 3218 | 1359 | 3302 | 5214 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nitas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nitas" (reģ. nr. 40103444079) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Tīnūžu pag., "Dobelnieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 18 403 €, par 66,7% vairāk nekā gadu iepriekš (11 037 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 24 516 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9202 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 660 152 € un pašu kapitāls 347 619 € (52,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.