SIA "Rail Serviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 83 265 | 243 215 | 233 754 | 419 044 | 401 972 | 181 843 | 82 846 | 208 286 | 116 059 | 208 572 | 169 172 | 360 683 | 630 777 | 411 369 | 392 077 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 5393 | 59 284 | 66 427 | 5 984 543 | 5 841 910 | 5 722 859 | 5 554 631 | 4 601 225 | 4 294 258 | 4 160 354 | 4 135 756 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 83 265 | 248 608 | 293 038 | 485 471 | 6 386 515 | 6 023 753 | 5 805 705 | 5 762 917 | 4 717 284 | 4 502 830 | 4 329 526 | 4 496 439 | 630 777 | 411 369 | 392 077 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 42 402 | 49 882 | 74 778 | 86 798 | 896 931 | 759 937 | 768 246 | 759 100 | 3 614 052 | 745 022 | 427 884 | 489 150 | 93 493 | 31 137 | 3436 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 24 131 | 29 696 | 4 850 479 | 4 442 907 | 4 042 578 | 4 066 807 | 0 | 2 784 367 | 2 783 668 | 2 490 321 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 42 402 | 49 882 | 98 909 | 116 494 | 5 747 410 | 5 202 844 | 4 810 824 | 4 825 907 | 3 614 052 | 3 529 389 | 3 211 552 | 2 979 471 | 93 493 | 31 137 | 3436 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 38 863 | 157 863 | 190 233 | 364 443 | 267 636 | 128 746 | 173 972 | -39 871 | 482 444 | -129 790 | -54 701 | 398 994 | -979 684 | 23 373 | 8409 |
| Pašu kapitāls kopā | 40 863 | 198 726 | 192 233 | 367 966 | 635 598 | 820 909 | 994 881 | 937 010 | 1 103 232 | 973 441 | 1 117 974 | 1 516 968 | 537 284 | 380 232 | 388 641 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 121 125 | 638 530 | 747 857 | 1 261 372 | 1 106 308 | 776 930 | 565 649 | 867 204 | 1 316 006 | 787 753 | 646 963 | 1 108 024 | 771 731 | 179 208 | 6176 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 45 724 | 185 103 | 226 615 | 426 600 | 369 747 | 305 059 | 341 126 | 106 875 | 582 638 | -31 753 | 39 562 | 496 846 | -994 162 | 3007 | -4492 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 45 724 | 185 103 | 226 615 | 426 600 | 315 996 | 128 746 | 173 972 | -39 871 | 482 444 | -129 790 | -54 701 | 398 994 | -979 684 | 23 373 | 8409 |
| Pārskata gada peļņa | 38 863 | 157 863 | 190 233 | 364 443 | 267 636 | 128 746 | 173 972 | -39 871 | 482 444 | -129 790 | -54 701 | 398 994 | -979 684 | 23 373 | 8409 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 196 726 | 270 000 | 0 | 0 | 0 | 18 000 | 316 222 | 0 | 0 | 0 | 0 | 180 425 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Rail Serviss"
Pārskats
SIA "Rail Serviss" (reģ. nr. 40103444276) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rēznas iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6176 €, par 96,6% mazāk nekā gadu iepriekš (179 208 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 19,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 8409 € (136% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 6176 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 392 077 € un pašu kapitāls 388 641 € (99,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (69%): SIA Dziela.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.