SIA Investment HoldingsAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 148 551 | 188 111 | 56 492 | 25 299 | 61 023 | 70 208 | 118 864 | 82 641 | 96 329 | 315 534 | 409 787 | 375 176 | 349 578 | 353 789 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 11 873 | 228 748 | 355 549 | 408 345 | 431 277 | 416 989 | 440 092 | 496 787 | 456 595 | 330 551 | 313 361 | 298 102 | 254 928 |
| Aktīvi kopā | 148 551 | 199 984 | 285 240 | 380 848 | 469 368 | 501 485 | 535 853 | 522 733 | 593 116 | 772 129 | 740 338 | 688 537 | 647 680 | 608 717 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 56 111 | 6090 | 13 546 | 15 674 | 5551 | 16 989 | 11 896 | 52 611 | 9155 | 45 589 | 43 955 | 24 432 | 16 224 | 7135 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 56 111 | 6090 | 13 546 | 15 674 | 5551 | 16 989 | 11 896 | 52 611 | 9155 | 45 589 | 43 955 | 24 432 | 16 224 | 7135 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 90 440 | 101 454 | 160 475 | 260 147 | 134 198 | 109 568 | 108 598 | 358 678 | 113 839 | 142 579 | -30 157 | -32 278 | -32 649 | -29 874 |
| Pašu kapitāls kopā | 92 440 | 193 894 | 271 694 | 365 174 | 463 817 | 484 496 | 523 957 | 470 122 | 583 961 | 726 540 | 696 383 | 664 105 | 631 456 | 601 582 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 140 913 | 164 959 | 228 896 | 230 020 | 182 271 | 169 490 | 160 800 | 412 512 | 173 551 | 191 800 | 26 578 | 0 | 0 | 3350 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 106 401 | 115 911 | 183 892 | 159 722 | 148 501 | 118 171 | 100 326 | 349 415 | 105 207 | 134 743 | -27 936 | -43 892 | -42 959 | -40 576 |
| EBITDA | 106 401 | 115 911 | 187 512 | 163 726 | 150 470 | 123 484 | 110 878 | 359 865 | 118 823 | 151 833 | -10 397 | -26 702 | -27 700 | -29 355 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 106 626 | 118 602 | 188 899 | 306 169 | 158 636 | 127 159 | 109 008 | 359 207 | 114 345 | 143 182 | -15 085 | -29 730 | -30 265 | -28 217 |
| Pārskata gada peļņa | 90 440 | 101 454 | 160 475 | 260 147 | 134 198 | 109 568 | 108 598 | 358 678 | 113 839 | 142 579 | -30 157 | -32 278 | -32 649 | -29 874 |
| Darbaspēka izmaksas | 10 013 | 12 744 | 7511 | 16 499 | 17 714 | 11 861 | 11 303 | 17 967 | 18 012 | 18 121 | 15 165 | 11 637 | 12 722 | 13 231 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 3620 | 4004 | 1969 | 5313 | 10 552 | 10 450 | 13 616 | 17 090 | 17 539 | 17 190 | 15 259 | 11 221 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 82 675 | 166 667 | 35 555 | 88 889 | 69 137 | 412 513 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Unagra" — 3 kopīgas personas
- SQUARE INVESTMENTS SIA — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valka Agra" — 3 kopīgas personas
- Investment Management SIA
- SIA BAKI
Kopsavilkums: SIA Investment Holdings
Pārskats
SIA Investment Holdings (reģ. nr. 40103444435) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Salas pag., Varkaļi, Aļņu salas iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3350 €. No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 25,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 29 874 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3350 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 608 717 € un pašu kapitāls 601 582 € (98,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,4%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.