Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medserviss lāzeru tehnoloģijas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 317 | 7110 | 29 605 | 50 434 | 69 061 | 128 340 | 202 773 | 181 407 | 99 600 | 34 128 | 46 466 | 104 900 | 100 730 | 94 182 | 100 149 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 748 | 30 288 | 77 313 | 228 606 | 343 345 | 325 481 | 291 496 | 296 015 | 267 006 | 240 926 | 162 960 | 112 540 | 159 001 | 319 332 | 255 758 |
| Aktīvi kopā | 26 065 | 37 398 | 106 918 | 279 040 | 412 406 | 453 821 | 494 269 | 477 422 | 366 606 | 275 054 | 209 426 | 217 440 | 259 731 | 413 514 | 355 907 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 1117 | 22 380 | 27 700 | 13 059 | 20 859 | 47 628 | 78 139 | 260 486 | 190 854 | 142 812 | 119 765 | 124 970 | 227 696 | 161 562 |
| Ilgtermiņa saistības | 25 349 | 35 521 | 24 882 | 7374 | 65 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 25 349 | 36 638 | 47 262 | 35 074 | 78 059 | 20 859 | 47 628 | 78 139 | 260 486 | 190 854 | 142 812 | 119 765 | 124 970 | 227 696 | 161 562 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1284 | 44 | 58 896 | 159 083 | 90 381 | 98 616 | 183 679 | 102 642 | 633 | -21 920 | -17 586 | 31 061 | 37 086 | 51 058 | 8527 |
| Pašu kapitāls kopā | 716 | 760 | 59 656 | 243 966 | 334 347 | 432 962 | 446 641 | 399 283 | 106 120 | 84 200 | 66 614 | 97 675 | 134 761 | 185 818 | 194 345 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 189 | 7576 | 101 597 | 336 683 | 315 357 | 378 415 | 567 250 | 564 673 | 556 354 | 440 287 | 311 097 | 359 169 | 346 822 | 384 829 | 362 552 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1284 | 44 | 65 955 | 177 171 | 103 641 | 118 043 | 225 660 | 108 223 | 6631 | -16 428 | -11 079 | 35 471 | 38 400 | 51 058 | 8527 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1284 | 44 | 65 618 | 176 990 | 103 641 | 118 043 | 225 660 | 108 223 | 6631 | -16 428 | -11 079 | 35 471 | 38 400 | 51 058 | 8527 |
| Pārskata gada peļņa | -1284 | 44 | 58 896 | 159 083 | 90 381 | 98 616 | 183 679 | 102 642 | 633 | -21 920 | -17 586 | 31 061 | 37 086 | 51 058 | 8527 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 4 | 7 | 9 | 9 | 11 | 13 | 13 | 12 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170 000 | 150 000 | 293 796 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medserviss lāzeru tehnoloģijas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medserviss lāzeru tehnoloģijas" (reģ. nr. 40103446883) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 362 552 €, par 5,8% mazāk nekā gadu iepriekš (384 829 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 71,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 8527 € (2,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 51 793 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 355 907 € un pašu kapitāls 194 345 € (54,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.