Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "North Bridge"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 20 000 € (16% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5 | 10 | 1 | 1 | 11 616 | 72 227 | 66 817 | 48 964 | 33 229 | 50 661 | 47 071 | 68 405 | 74 303 | 73 985 | 140 244 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 408 | 53 301 | 38 327 | 68 828 | 85 249 | 100 682 | 116 989 | 179 942 | 185 795 | 158 749 |
| Aktīvi kopā | 5 | 10 | 1 | 1 | 11 616 | 85 635 | 120 118 | 87 291 | 102 057 | 135 910 | 147 753 | 185 394 | 254 245 | 259 780 | 298 993 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 35 | 35 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 360 | 16 421 | 24 625 | 27 021 | 27 541 | 42 851 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 001 | 77 147 | 70 949 | 46 198 | 77 676 | 60 206 | 55 814 | 70 950 | 106 740 | 106 498 | 93 088 |
| Saistības kopā | 35 | 35 | 25 | 0 | 12 001 | 77 147 | 70 949 | 46 198 | 77 676 | 108 566 | 72 235 | 95 575 | 133 761 | 134 039 | 135 939 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -31 | 5 | 0 | 0 | -387 | 8873 | 40 681 | -8076 | -16 712 | 2963 | 48 174 | 14 301 | 30 665 | 9637 | 57 313 |
| Pašu kapitāls kopā | -30 | -25 | -24 | 1 | -385 | 8488 | 49 169 | 41 093 | 24 381 | 27 344 | 75 518 | 89 819 | 120 484 | 125 741 | 163 054 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 50 | 0 | 0 | 23 218 | 41 553 | 128 923 | 56 702 | 61 784 | 139 312 | 196 008 | 140 109 | 232 324 | 148 830 | 235 090 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -31 | 5 | 0 | 0 | -387 | 9141 | 41 714 | -7324 | -14 054 | 3680 | 49 196 | 14 184 | 32 436 | 12 686 | 58 325 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -31 | 5 | 0 | 0 | -387 | 8873 | 40 681 | -8076 | -16 712 | 2963 | 48 174 | 14 301 | 30 665 | 9637 | 57 313 |
| Pārskata gada peļņa | -31 | 5 | 0 | 0 | -387 | 8873 | 40 681 | -8076 | -16 712 | 2963 | 48 174 | 14 301 | 30 665 | 9637 | 57 313 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4380 | 20 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "North Bridge"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "North Bridge" (reģ. nr. 40103446987) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Unnes iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 235 090 €, par 58,0% vairāk nekā gadu iepriekš (148 830 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 57 313 € (24,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 78 363 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 298 993 € un pašu kapitāls 163 054 € (54,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.